Bayram Kredisi Fibabanka’dan Yüzde 0,99 Faiz ile Alınır

0

En Düşük Faizli Bayram Kredisi Fibabanka’dan

Bayram kredisi çekmek için acele etmeden Fibabanka bayram kredisi kampanyasına göz atmanız gerekiyor. Bayram kredisi konusunda yüzde 0,99’luk bir faiz öngören Fibabanka sayesinde 12 ay vadeli kredi çektiğinizde, 4,500 liraya kadar düşük faizli krediden faydalanabilirsiniz. Bu krediye ek olarak sizlerden bir de yüzde 0,5’lik bir komisyon alınır. Bayram kredisini dilerseniz 24 ve 36 ay vadeli olarak da alabilirsiniz. Fakat 24 ay vadeli kredide faiz oranı 1,19’a, 36 ay vadeli kredide ise faiz oranı 1,21’e çıkıyor.

Fibabanka bayram kredisi Temmuz ayına kadar geçerliliğini koruyacak. Bu tarihe kadar kredi çekmek isteyen kişiler 30 bin liraya kadar kredi çekebilecekler. Fibabanka kredi faizi oranları, çektiğiniz kredi miktarına ve istediğiniz vadeye göre değişiyor. Böylece daha az vadede az miktarda kredi çeken kişilerin ödemeleri gereken faiz oranı daha da düşük oluyor.

Fibabanka bayram kredisinde tahsis ücreti sadece 25 lira olarak alınıyor. Bu nedenle çok fazla masraf ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Buna ek olarak bankaya yıllık 75 lira olan sigorta bedelini de ödemeniz gerekiyor. Bu miktar vadeye göre değişiklik gösterebilir, 45 yaşındaki bir erkek birey için hesaplanan sigorta bedelidir.

5 bin lira kredi çeken kişiler 12 ay vadede, ayda sadece 449,54 lira ödeyerek kredi borçlarını ödeyebilirler. Krediyi çeken kişiler, krediye ek olarak ödedikleri sigorta bedeli sayesinde hayat sigortasına da sahip oluyorlar. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın