Finansçı’dan Anında Hesaba Geçen Online Kredi!

0

36 Ay Vade ile 15 Bin TL

Finansbank yapmış olduğu Online Kredi kampanyasında bin lira ila 15 bin lira arasında kredi imkânı sunuyor. Ayrıca müşterilerine 36 ay gibi uzun vade seçeneği de sunan Finansbank’ın bu fırsatını kaçırmayın.

Şubeye gitme derdi olmadan sıra beklemeden ya da herhangi bir belge hazırlamadan kolayca Finansbank internet şubesi aracılığı ile Online Krediye başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer Finansbank müşterisiyseniz bu krediye cep bankacılığı uygulaması aralığıyla ya da Finansbank internet sitesinden kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

Düşük Faizi Fırsatını Kaçırmayın

Finansbank’ın Online krediye sunduğu düşük faiz oranlarını da kaçırmamak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Aylık sadece yüzde 1,23’ten başlayan kredi faiz oranları ile ihtiyaçlarınıza dur demeyin onları hemen Finansbank’ın bu kampanyası ile karşılayın.

Bu faiz oranı müşterinin skoruna göre değişiklik gösterebilir bu değer alınabilecek en iyi skordur. Toplam kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında da kredi tahsis ücreti uygulanmaktadır.

Anında hesabınıza yatan Finansbank ihtiyaç kredisi sayesinde banka ile uğraşmadan internet üzerinden kredinizi alabilirsiniz. Hatta hafta sonu bile Finansbank Online Kredi hesabınıza yatıyor ve anında parayı kullanabiliyorsunuz.

Başvurunuzu yaptıktan sonra onaylanması halinde bankanın internet ya da cep şubesi yardımıyla anında kredini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bankaya gitme derdi olmadan uygun faizli uzun vadeli kredi fırsatından yararlanmak için Finansbank cep bankacılığı uygulamasını kullanabilir ya da internet şubesi üzerinden kolayca başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın