Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka iş ilanları alımları kapsamında 4 farklı il için Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

0
Alternatif Bank Yeni Gişe Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin Şubeleri için Alternatif Bank Gişe Yetkilisi personeller arandığı bildirildi.

Alternatif Bank Yeni Banka Personeli Alımları

Alternatif Bank Yeni Banka Personeli Alımları
Alternatif Bank Yeni Banka Personeli Alımları

Banka iş ilanları ile Alternatif Bank’ın yaptığı duyuruda Gişe Görevlisi olarak çalışacak yeni personellere arandığı, işe alınacak olan kişilerin Alternatif Bank’ın 4 farklı ilde görev yapacağı bildirilerek aranan diğer özelliklerden de bahsedildi. Buna göre banka iş başvurusu yapacak kişilerin;

  • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinde lisans eğitimi almış olması,
  • En az 2 yıl olmak üzere gişe deneyiminin olması, bankacılık mevzuatlarına ve cari işlemlere hakim olması,
  • Günlük nakit, kasa ve ATM işlemlerini yürütebilmesi,
  • Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışacak olması,
  • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması,
  • İletişimde etkin beceri sahibi, güler yüzlü ve dinamik olması,
  • Ekip çalışmasına uyum sağlaması, yoğun iş temposunda çözüm odaklı çalışacak olması gerekiyor.

Adayların kariyer planları arasında bankacılık alanında yükselmek olması da Alternatif Bank tarafından belirtilenlerde yer alıyor.

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuruları

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuruları
Alternatif Bank Gişe Yetkilisi İş Başvuruları

Alternatif Bank iş ilanları kapsamında yapılan bu duyuruya başvuracak olan kişiler işe alınmaları halinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin şubelerinde gişe personeli olarak görev yapacaklar. Müşterilerin temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirecek olan yeni personellerde en az 2 yıl deneyim şartı aranıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatif-bank-operasyon-yetkilisi-3167426
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın