Ana Sayfa Krediler Taşıt Krediniz İşbank'tan

Taşıt Krediniz İşbank’tan

-

Uygun Faiz Fırsatı

İş Bankası taşıt kredisi ile aracınıza kolay şekilde kavuşun. 5,000 TL ila 100,000 TL arasında alabileceğiniz taşıt kredisini 48 aya varan vade seçenekleri rahat rahat ödeyin. Ayrıca 0 km araçlar için yüzde 1,45 oranında faiz fırsatından da yararlanın. 2. El araçlar için ise 1 ila 48 ay arasındaki vadeli krediler için yüzde 1,50 oranında kredi faizi alınmaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak ise kredi tutarının yüzde 0,5’i tahsil edilmektedir. 0 km araçlar için yıllık maliyet oranı yüzde 23,6660 oranında olurken ikinci el araçlar için ise yüzde 24,5466dır.

Fırsatı Kaçırmayın                                                               

0 km ya da 2. El araç almak için İş Bankası taşıt kredisi fırsatını kaçırmayın. Hemen bir İş Bankası şubesine giderek ya da internet bankacılığı üzerinden kolayca taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İş bankası internet şubesinde kimlik bilgilerinizi yazıp kredi hesaplaması yapabiliyorsunuz. Ayrıca İş Bankası telefon şubesinden de taşıt kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Taşıt kredisi alacak kişilerde banka kefil şartı aramıyor ancak uygun gördükleri hallerde banka sizden kefil talep edebiliyor. 0 km araçlarda kefil olmadan aldığınız aracı rehin yapıp kolayca kredinizi çekebilirsiniz. Taşıt kredisi için banka sizde bir başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi aslı ve fotokopisi, gelir durumu ile ilgili belge, maaş bordrosu gelir beyanı gibi, istemektedir. Ayrıca 0 km araçlar için alacağınız aracın proforma fatura ve ikinci el araç alacak kişiler için de satışı yapan kişiye ait son motorlu araç tescil ve trafik belgesi gerekmektedir.  

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler