Türkiye Finans Gezici Gişe Yetkili Yrd. Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Gezici Gişe Yetkili Yrd. Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Katılım Bankası Gezici Gişe Yetkili Yrd. Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları kapsamında alım yaptığı pozisyonlardan biri de Gezici Gişe Yetkili Yardımcısıdır. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Gezici Gişe Yetkili Yrd. için Aranan Şartlar

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı duyurusunda adaylar İstanbul ve Bursa şubelerinde görevlendirilecekler. Aranan şartlar arasında ise;

  • Üniversitelerin ilgili 4 senelik bölümlerinden mezun olmak,
  • Seyahat engelinin bulunmaması,
  • Bankanın tüm şubelerinde görev alabilecek pozisyonda olmak,
  • Kariyer hedeflerinde faizsiz bankacılık alanında görev almak.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Gişe Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul ya da Bursa’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 21 Ocak 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek. Ancak banka iş başvuru tarihini değiştirme yetkisine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!
Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.
https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-gezici-gise-yetkili-yardimcisi-2377927
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın