Türkiye Finans Katılım Bankası Gezici Gişe Yetkili Yrd. Personel Alımı Yapıyor!

0
Türkiye Finans Katılım Bankası Gezici Gişe Yetkili Yrd. Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Gezici Gişe Yetkili Yrd. olduğunu bildiriyor.

Türkiye Finans Yeni Gezici Gişe Yetkili Yrd. Arıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda bütün şubesinde görev alabilecek üzere, seyahat engeli olmayan Gezici Gişe Yetkili Yrd. alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Buna göre kariyer hedeflerinde faizsiz bankacılık alanında görev almak olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Adayların Üniversitelerin ilgili, Örgün 4 yıllık Lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Gişe Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul(Avr.)’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 26 Ağustos 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-gezici-gise-yetkili-yrd-2332969

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın