Halkbanktan Emekliye İhtiyaç Kredisi

0

Düşük Faiz Fırsatı

Halk Bankası isteyin yeter sloganıyla birçok kampanyaya imza atıyor. Emeklilere özel onlara gönül borcunu ödemek adına Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi adı altında düzenlediği kampanya ile emeklilerimize en uygun krediyi sunuyor. 36 aya varan vade seçenekleri ile 50 bin liraya kadar kredi veren Halk Bank’ta kredi faizleri oldukça düşük. Eğer 36 ay vade ile 50 bin TL kredi çekerseniz ayrıca kredi tahsis ücreti olursa kredi faiz oranı sadece yüzde 1,29 oluyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti alınmazsa kredi faizi yüzde 1,35 oluyor. 50 bin TL için kredi tahsis ücreti ise 262,50 TL’dir. Kredi için tahsis ücreti alınırsa kredi maliyet oranı yıllık 20,6941 olurken kredi tahsis ücreti alınmazsa yıllık maliyet oranı yüzde 21,2691 oluyor.

Kolayca Geri Ödeyin

Halk Bank İhtiyaç Kredisi ile ihtiyaçlarınızı giderin krediyi geri öderken de hiç zorlanmayın. Uzun vade seçenekleri ve düşük faiz oranları sayesinde bütçenizi zorlamadan kolayca krediyi geri ödeyin. Gülen Emekli İhtiyaç kredisine başvurmak için banka şubelerine gidebilir, Halk Bank internet sitesinden başvuru yapabilir, Halk Bank internet şubesinden başvuru yapabilir ya da Halk Bank Dialog üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak Web sitesi üzerinden SMS yoluyla ve Dialog sistemiz üzerinden yapılan başvurularda üst limit 15 bin TL olarak belirlenmiş. Bu değerin üzerinde kredi almak için banka şubelerine gidebilirsiniz. Emeklilerimize sunulan bu büyük fırsattan yararlanmak için ve daha detaylı bilgi edinmek için hemen Halk Bank şubelerine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın