Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Nakit Yönetimi Operasyon Yetkilisi Personel Alımları!

Denizbank Nakit Yönetimi Operasyon Yetkilisi Personel Alımları!
D

-

Denizbank tarafından yapılan işe alım duyurusunda Nakit Yönetimi Operasyon Yetkilisi pozisyonu için banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi

Denizbank Yeni Personel Alımları Başladı

Denizbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Nakit Yönetimi Operasyon Yetkilisi pozisyonunda açık olduğu, bu pozisyon için işe alınacak olan yeni personellerde aranan özelliklerin neler olduğu, görevleri ve son başvuru tarihi gibi detaylar yer aldı. Banka iş başvurusu yaparak Denizbank bünyesinde çalışma isteğini belirten adayların;

  • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun olması,
  • Bankaların Nakit Yönetimi Operasyon bölümünde en az 3 yıl tecrübeli olması
  • Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına uyumlu olması
  • İletişim ve koordinasyonu sağlayabilmesi,
  • MS Office uygulamalarını iyi kullanabiliyor olması
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

Denizbank Nakit Yönetimi Operasyon Yetkilisinin Görevleri Neler Olacak?

Denizbank iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapan ve Banka’nın değerlendirmesi neticesinde işe alımı gerçekleşen Nakit Yönetimi Operasyon Yetkilisi kurum fatura, Vergi, SGK ödemeleri ve doğrudan Borçlandırma Sistemi işlemlerinin takibini en iyi şekilde yapmalıdır. Bu duyuruya konu olan iş başvuruları 06 Eylül 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-nakit-yonetimi-operasyon-yetkilisi-2309134

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol