Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizBank Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi(Arapça Bilen) Alacak!

DenizBank Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi(Arapça Bilen) Alacak!
D

-

DenizBank, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, Bursa, İstanbul(Avr.) ve Yalova için alım yapacak olan banka, Arapça bilen Satış Yöneticisi alımı gerçekleştirecek.

İşe Alınacak Olan Adaylarda Aranan Şartlar Neler Olacak?

Yayımlanan bu ilan doğrultusunda adaylarda bir takım şartlar arayacak olan banka, banka iş başvuruları gerçekleştiren adayların Üniversite mezunu olmasına bakacak. Öte yandan adayların 1991 yılı ve sonrası doğumlu olması ve çok iyi derece Arapça bilmeleri gerekiyor. Tüm bunlar ile beraber işe alınacak olan adayların satış alanında kariyer hedefliyor olması, ekip çalışmasına yatkın olması, yeniliklere açık ve devamlı olarak kendisini geliştirmeye eğilimli olması, sorumluluk bilincine sahip olması, Bursa, İstanbul(Avr.) ve Yalova’da ikamet eden ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş ya da 2 yıl tecil ettirmiş adaylar olması gerekecek.

İş ilanları arasından bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen ve özellikle de çok iyi derece Arapça bilen adaylar 16 Ağustos 2019 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-bireysel-bankacilik-satis-yoneticisi-arapca-bilen-2326555

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol