QNB Finansbank Bütçe Yönetimi Yetkilisi Arıyor!

0
QNB Finansbank Bütçe Yönetimi Yetkilisi Arıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusu ile Bütçe Yönetimi Yetkilisi yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

QNB Finansbank Yeni Personel Alımları Yapıyor

QNB Finansbank Bütçe Yönetimi Yetkilisi pozisyonunda açık olduğunu bildirdiği duyurusunda banka iş başvurusu yapacak kişilerde aradığı şartları da belirtti. Banka personel alımları ile ilgilenen ve QNB Finansbank’ın bu duyurusuna başvuru yapan adayların Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olması ve banka muhasebesi ve tercihen UFRS bilgisi olması da isteniyor. Bankacılık alanında kariyer planları olması beklenen kişilerin başvuruları kabul ediliyor. İşe alınacak olan kişilerde diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü, yoğun çalışma temposuna uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın olması gibi özellikler de aranıyor.

QNB Finansbank Bütçe Yönetimi Yetkilisi İş Başvuruları

QNB Finansbank iş ilanları kapsamında olan Yatırım Yetkilisi pozisyonu için başvurular 16 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. İşe alınan yeni personellerin hangi görevlerde bulunacağı da banka tarafından belirtildi. Buna göre Bütçe Yönetimi Yetkilisi’nden beklentiler arasında Bankanın yıllık bütçesinin düzenlenmesi, Bankanın Üst Yönetiminin karar almasına yardımcı olabilecek ad-hoc finansal rapor ve analizlerinin düzenlenmesi ve 3 ve 5 yıllık iş planlarının yapılması yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/qnb-finansbank-butce-yonetimi-yetkilisi-2327166
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın