Finansbank’tan Esnafa Aynı Gün İçinde Kredi

0

Finansbanktan Kolay Kredi

Günümüzde, kredi almak için banka banka dolaşılması, kabarık dosyalarla gereksiz teferruatlarla uğraşılması gerekebiliyor. Finansbank bu uygulama ile hem esnafın ihtiyacını görüyor, hem de insanları uzun ayrıntılardan kurtarıyor.

Başvuru işlemlerine başlamak çok basit. Cep telefonundan TC kimlik numarasını 7646’ya SMS olarak göndermek yeterli. Sadece firma sahiplerinin TC kimlik numaralarından yapılan incelemeler sonucunda kredi cevabı veriliyor. Kredi ön onayı Finansbank tarafından SMS yoluyla bildirildikten sonra gerekli belgeleri tamamlayıp en yakın Finansbank şubesine giderek kredi başvurusunu tamamlamak gerekiyor. SMS cevabı ön onay niteliği taşıdığı için Finansbank ayrıntılı inceleme sonucunda başvuruyu uygun bulmadığı takdirde reddetme hakkına sahip.

Daha Çok Küçük Esnaf Düşünülmüş

Finansbank bu uygulama ile daha çok küçük esnaf diye tabir edilen kesime fayda sağlamayı gözetiyor. Bu yüzden ‘’KOBİ Para Cepte Kredisi’’ resmi cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan işletmelere imkan sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Eylül 2022!

Kredi, başvurunun yapıldığı gün müşteri hesabına geçiyor. Ancak bunun için de gerekli evrakların eksiksiz olması ve talep edilen kredi miktarının Finansbank şubesi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda olumlu bir sonuç alması gerekiyor. Şartlar sağlandığı takdirde aynı gün içinde müşteri kredisini hesabında görebiliyor.

Vade, kredi miktarı, dosya masrafı, faiz oranı gibi kredi kullanım şartları başvurunuzu tamamladığınız Finansbank şubesi tarafından yapılan inceleme sonucunda belirleniyor.

‘’KOBİ Para Cepte’’ sistemi ön onay sürecini ve sonuç bekleme süresini en aza indirmek için tasarlanan bir sistem. Başvurunun yapıldığı gün kredinin müşterinin hesabına geçmesi de tasarlanma amacına uygun bir uygulama olduğunun kanıtı zaten.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın