Ana Sayfa Krediler Yapı Kredi’den Tatil Kredisi

Yapı Kredi’den Tatil Kredisi

-

Tatil Kredisi YapıKredi’den

İnsanlar bütün yıl boyunca çalışmanın yorgunluğunu tatil yaparak üzerlerinden atmak istiyorlar. Ancak yoğunluk stresinden kurtulayım derken, tatil masraflarının streslerine girmek de mümkün. YapıKredi bankası sunduğu tatil kredisi imkanı ile bu konuda müşterilerini  büyük bir müşkülden kurtararak, destekçisi oluyor.

Yapı Kredi insanların tatil ihtiyaçlarına hitap ederek, bireysel ihtiyaç kredileri kapsamında insanlara bir tatil kredisi imkanı sunuyor. Yurt içi veya yurt dışı tüm seyahatlerde 36 aya kadar farklı vade seçenekleri sunarak, insanları rahat bir tatile çıkarma amacı güdüyor.

Bu tatil kredisinden belgelenebilir, yeterli ve düzenli gelire sahip tüm müşteriler yararlanabiliyorlar. Kredi, müşterilere gayet uygun faiz oranlarıyla kefalet karşılığında veriliyor.

Esnek Geri Ödeme Modeli

Yapı Kredi’de mevcut olan Esnek Geri Ödeme Modeli, tatil kredisinde de mevcut. Yani geri ödeme planınızı, bütçenize göre hangi aralıklarla ödeyeceğinizi kendiniz belirleme imkanına sahipsiniz.

Yapı Kredi Tatil Kredisi’ne farklı şekillerde başvurulabiliyor. İnternet üzerinde Kredi Şimdi uygulaması ile başvurmak mümkün. SMS ile başvurmak için ise “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelir” yazılarak 4411’e gönderilebilir. Ayrıca, herhangi bir Yapı Kredi şubesinden ya da 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı yolu ile de başvuru yapabilirsiniz. Üstelik, yapacağınız ile ilgili başvuru durumu, yaklaşık 24 saat gibi çok kısa bir süre içinde sonuçlanıyor. Başvuru için gerekli tüm bilgiler, Yapı Kredi’nin internet sitesinde mevcut. Yapı Kredi uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahip.

 

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,128BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler