Türkiye Finans Bayram Finansörü ile Bayramda Sıkışmayın

0

Yaklaşan bayram telaşıyla birlikte çocukların harçlıkları, bayram tatili, bayram ziyaretleri, bayram alışverişi derken yapılacak harcamalar da giderek katlanıyor. Bu durumda insanlar kendilerine bir destekçi arıyorlar. Bu noktada insanların imdadına Türkiye Finans, Finansör Bayram Kampanyası yetişiyor. 

Özellikle faizsiz kredi destekği arayanlar için oldukça iyi bir tercih olan Finansör, son geçerlilik tarihine kadar müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürün veya hizmetlerin belirli sektörlerden alımını sağlayan bir banka kartıdır. Finansör sayesinde, alışveriş yaptığınız işyerlerinden peşin fiyatına alım gerçekleşiyor ancak harcamalar belirlenen ödeme gününde banka tarafından taksitlendiriliyor. Finansör ile yurt içinde bulunan işyerlerinden alışveriş yapılabiliyor.

Bayramda Nakit İhtiyacı İçin Finansör Bayram Kampanyası

Ramazan Bayramında ihtiyaçlarını, isteklerini ertelemek istemeyenler için; ‘Bayramda çok para lazım, ne yapacağız?’ diye düşünenler için Finansör Bayram Kampanyası %1,35 kar oranı ve 36 aya kadar taksit imkanları sunuyor. Müşterilere, paket içeriğinde 6, 9, 12, 18, 24, 36 ay şeklinde vadelerle ödeme imkanı sunuluyor. Sistemde minimum taksitlendirme tutarı 50 TL olarak belirlenmiş.

Türkiye Finans Bayram Finansörü; giyim ve aksesuardan tutun da, araç servisine, mobilya ve dekorasyondan spor kulüpleri ve kamplarına, ambulans hizmetlerinden, doğrudan pazarlama hizmetlerine kadar çok geniş bir yelpazede kullanılabiliyor.

Finansör sahibi olmak istiyorsanız ‘DESTEK’  yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp 2310’a göndermeniz yeterli. Finansör başvuruları banka kredi tahsis politikalarına göre değerlendirilecek olup, Türkiye Finans uygun bulmadığı takdirde başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

Kar oranı ve taksit sayısı müşteriyle banka arasındaki başvuru sürecinde belirli kriterlere göre belirleniyor.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın