Ana SayfaGündemFibabanka’dan Konut Kredisi Paketi

Fibabanka’dan Konut Kredisi Paketi
F

-

Güzel Evim Konut Kredisi

Ev ve araba almak herkesin hayali. Ancak ev fiyatlarının uçup gittiği bu yıllarda ev almak o kadar da kolay değil. İnsanlar ev almak için genelde banka kredilerine başvuruyorlar.

İşte Fibabanka da tam burada insanlara ilaç niteliğinde bir konut kredisi paketi devreye sokuyor: ‘Güzel Evim Konut Kredisi Paketi’. 500 bin TL’ye kadar olan kredilerinizde %1,10; 500 bin TL’den 750 bin TL’ye kadar olan kredilerinizde ise %1,13 gibi çok düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç sahiplerine kredi imkanı sunuyor. Üstelik bu faiz oranları sabit kalıyor ve kredi süresince değişmiyor.

Güzel Evim Konut Kredisi Avantajları

Gerçek kişiler tarafından kullanıldığı zaman, krediyi kullanan müşteriler, kredi işlemlerinin meydana getirdiği ve genelde bankaların müşterilerinden tahsil ettiği vergi olan BSMV ile yine müşteriden tahsil edilen Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu’ndan muaf tutuluyor.

‘Güzel Evim Konut Kredisi Paketi’nden faydalanan müşteriler ayrıca Fibabanka bonus kredi kartını da ilk sene ücretsiz kullanma hakkına sahip oluyor. Bu kartın çok çeşitli özel fırsatlarından faydalanma imkanı da farklı bir avantaj oluyor.

Kredi kullanımında kendi imkanlarınıza en uygun ödeme planını kendiniz seçebiliyorsunuz. Fibabanka bu güzel imkanların yanında teminat olarak da sizden konut ipoteği istiyor. Ayrıca kefil isteme hakkını da saklı tutuyor.

Fibabanka’nın ‘Güzel Evim Konut Kredisi Paketi’ ev almanın orta halli aileler için bile neredeyse imkansız hale geldiği, ev fiyatlarının akılları zorladığı bu devirde ev sahibi olmak isteyen insanlar için gayet uygun bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol