Denizbank’tan İhtiyaç Kredisi

0

Düşük Faiz Uzun Vade ve Erteleme İmkânı

Denizbank Ramazan paketinde ertelemeli taksit seçeneği de bulunuyor. Kredinizi 2 ay taksit ertelemesi ile ödemeye başlayabilir ve bayramda nakitsiz kalmamış olursunuz. Ayrıca 36 aya varan vade seçenekleri ve 55 bin liraya kadar kredi imkânı sayesinde kolayca istediğiniz miktar krediyi alıp uzun vadelerle zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Düşük Faiz Fırsatını Kaçırmayın

Denizbank İhtiyaç Kredisinde eğer müşteri otomatik fatura ödeme talimatı verirse Ramazan kredisine özel aylık sadece yüzde 0,99’dan başlayan çok uygun faiz oranları ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca kampanya dâhilinde kredi vadesi esnasında Denizbank mobil şube üzerinden ücretsiz EFT ve havale yapabileceksiniz. Ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı ile kredi kartı bağlanırsa fatura başı 15 TL ve maksimum da 45 TL olmak üzere kredi kartına bonus veriliyor.

Kredi kullanmak için nüfus cüzdanı aslı, gelir belgesi ücretli çalışan iseniz maaş bordrosu ya da maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz son 3 yıla ait vergi levhası, yerleşim belgesi ya da son aya ait olan resmi faturalarla birlikte herhangi bir Denizbank şubesi gitmeniz yeterli olacaktır.

Aylık 0,99 faiz fırsatı 4,001 ila 5,000 TL arasında kredi tutarları arasında ve 12 aya kadar vade seçeneklerinde geçerli. Ayrıca 24 ay vadeli 10 bin TL Kredide yüzde 1,54 faiz uygulanırken 36 ay vadeli 10 bin TL kredide ise yüzde 1,64 oranında faiz uygulanıyor. Kampanya dâhilinde müşteriler isterse kredi taksitleri iki ay ertelenebiliyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın