Ana SayfaKredilerİş Bankasından Eğitim Kredisi Kampanyası

İş Bankasından Eğitim Kredisi Kampanyası

-

50 Bin TL’ye Kadar Kredi İmkânı                                    

İş Bankası yaptığı kampanya ile 3 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor. İş Bankası eğitim kredisi ilk ve orta dereceli özel okullar, yükseköğrenim kurumları ya da yurtdışında öğrenim görmekte olan öğrencilerin velilerinin eğitim masraflarını karşılaması içindir. Bu kredi sayesinde çocuğunuz okuluna ara vermeden devam edecek sizde maddi sıkıntılardan kurtulacaksınız. Düşük faizli kredi sayesinde aldığınız krediyi zorlanmadan geri ödeyeceksiniz.

12 Temmuz Son Gün

İş Bankası eğitim kredisi kampanyası için son gün 12 Temmuz 2016 olarak belirlenmiş. Bu tarihe kadar öğrenci kayıt belgesi ya da öğrencinin okul ücretine dair bir belge ile ya da öğrencinin eğitim bedelinin ödenmiş olduğunu gösteren bir fatura ile İş Bankası’na başvurabilirsiniz. Ücretli olarak çalışan, serbest meslek sahibi ya da emekli olan banka müşterileri sadece yüzde 1,21 faiz oranı ile eğitim kredisi alabiliyor. 12 aya varan vade seçenekleri ile de krediyi zorlanmadan geri ödeyebilirsiniz.

Azami kredi miktarı 50 bin TL olarak belirlenmiş. Ayrıca banka kredi tahsis ücreti olarak kredi bedelinin yüzde 0,5’İ oranında bir bedel alıyor. Kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,0784 oranında. Bankadan eğitim kredisi almak için öğrencinin eğitim gördüğü kurum ile İş Bankası arasında bir anlaşma olması da gerekmiyor. Böylece kolay bir şekilde kredinizi alabilirsiniz. Kredi için banka kefil şartı aramıyor ancak gerekli görülmesi halinde sizden kefil talep edilebilir.  

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol