İş Bankası Konut Kredisi Kampanyası Devam Ediyor

0

Sabit Taksitli Uzun Vadeli

İş Bankası sabit taksitli ev kredisi ile evinize hemen kavuşabilirsiniz. Ayrıca 120 aya varan vade seçenekleri sayesinde de bütçenizi zorlamadan rahat bir şekilde kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. İş Bankası konut kredisi için üst limiti olarak alacağınız evin eksper değerini yüzde 75’i olarak belirlenmiştir. Yani örneğin 200 bin TL değerindeki bir ev için en fazla 150 bin TL kredi alabilirsiniz. Banka sizden eksper ücreti olarak da 750 TL alacaktır.

Düşük Faiz İmkânı

İş Bankası ev kredisinde düşük faiz fırsatından yararlanın. 1 ila 120 ay arasında vade seçenekleri için asgari faiz oranı yüzde 1,19 olarak belirlenmiş. Ayrıca bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 15,6599 oranında. Sabit taksitler sayesinde zorlanmadan kredi borcunuzu ödeyerek ev sahibi olacaksınız. Uzun taksit seçenekleri sayesinde kira öder gibi kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

İş bankası konut kredisinde KKDF ve BSMV’den muaf olacaktır. Ayrıca banka sizde kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alacaktır. Örneğin bankadan 100 bin TL konut kredisi alırsanız aylık 1.569,54 TL ödeyerek 10 yıl içerinde toplam 188.344,80 TL geri ödemiş olacaksınız. Ayrıca İş bankası toplam 2.575,28 TL ücret alacaktır. Krediye başvurmak ya da daha detaylı bilgi edinmek için İş Bank şubelerine gidebilir ya da internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın