İş Bankası NakitNet

0

NakitNet Avantajları

NakitNet ile beyaz eşya, elektronik, mobilya gibi yüksek fiyatlı harcamalarınızda nakit ya da taksit konusunda sıkıntı çektiğinizde mağazadan dışarı çıkmadan 36 ay vadeye kadar kredi kullanma imkanına sahipsiniz. Bu krediyi herhangi bir şubeye gitmeden ve gelir belgesi göstermeden alıp kullanabilirsiniz.

NakitNet yeni evlenecek çiftlerden, evini yenileyecek olanlara, cep telefonunu almak isteyenlerden, beyaz eşyalarını yenileyecek olanlara, torununa karne hediyesi almak isteyenlerden, yaz sıcaklarından bunalıp klima almak isteyene kadar birçok insan için uygun bir imkanlar sağlamakta.

5000 TL’ye kadar yapacağınız tüm harcamalarda 36 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. NakitNet ile alışveriş yapabileceğiniz mağazaların listesi Türkiye İş Bankası’nın internet sitesinde mevcut.

Mağazada nakit ya da taksit sıkıntısıyla karşılaşan herkes yalnızca isimlerine kayıtlı bir telefon numarası ve geçerli bir kimlik belgesi ile NakitNet uygulamasından faydalanabilir. Kısa bir süre içerisinde ihtiyacınız olan finansmanı elde edebilirsiniz. Bu krediyi de taksit şeklinde geri ödeyebilirsiniz. Taksit ödemelerini yalnızca Türkiye İş Bankası kanallarıyla yapabilirsiniz. Eğer zaten Türkiye İş Bankası müşterisiyseniz taksit ödemelerinizi Türkiye İş Bankası şubeleri, bankamatikler, İşCep, İnternet Şube veya Telefon Bankacılığı kanallarıyla yapabilirsiniz. Eğer NakitNet sistemiyle yeni Türkiye İş Bankası müşterisi olduysanız taksit ödemelerinizi yalnızca Türkiye İş Bankası Şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

NakitNet Başvurusu İçin

Anlaşmalı mağazalardan ihtiyaç duyduğunuz ürünü 36 aya kadar varan taksit imkanlarından yararlanarak almak için ‘NAKITNET’ yazıp boşluk bırakıp ‘TC Kimlik Numaranızı’ yazıp 4402’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın