Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Dönemsel Hukuk Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!

TEB Dönemsel Hukuk Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!
T

-

TEB – Türk Ekonomi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Dönemsel Hukuk Yönetici Yardımcısı personeller aradığını duyurdu.

TEB Yeni Personel Alımı Detayları

TEB banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda açık pozisyonun Dönemsel Hukuk Yönetici Yardımcısı olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan bilgilendirme duyurusunda Türk Ekonomi Bankası’nda çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler de belirtildi. Buna göre yeni personeller TEB Tüketici Finansman A.Ş.’nin Genel Müdürlük Hukuk Departmanı’nda Dönemsel (4 ay)  olarak görevlendirilmek üzere Hukuk Yönetici Yardımcısı  olarak çalışacaklar. Başvuru sahiplerinin Üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun olması gerekiyor. Finansman ve kredi alanında deneyimi olması, Yönetici Yardımcısı unvanı için de en az 3 yıl deneyimi olması, hızlı çalışan, planlamada başarılı olması da gerekiyor.

TEB Personel Alımları Başvurusu Son Tarih

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları içinde olan bu duyuru ile ilgilenen kişiler 13 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. Yeni personeller başvuruları değerlendirilip işe alımları sağlandıktan sonra Türk Ekonomi Bankası bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. İş ilanları için başvuru yapacak olan tüm adayların iletişim bilgilerini tam ve doğru vermeleri kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-donemsel-hukuk-yonetici-yardimcisi-teb-finansman-2324931

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,352TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol