Akbank İşe Alım Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!

0
Akbank İşe Alım Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun İşe Alım Yönetici Yardımcısı olduğunu açıkladı.

Başlıklar

Akbank Yeni Banka Personel Alımları

Akbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda İşe Alım Yönetici Yardımcısı pozisyonunda açık olduğunu, bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin başvurularının kabul edildiğini, başvuru şartlarının neler olduğunu ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da bildirdi. Banka iş başvurusu yapmak ve Akbank bünyesinde işe başlamak isteyen kişilerin İşe alım fonksiyonunda en az 2 yıl tecrübeli olması ve ileri seviyede İngilizce biliyor olması gerekiyor.

Akbank Personel Alımı İş Başvuruları

Akbank tarafından iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuruda işin tanımı da belirtildi. İşe alımı gerçekleşecek olan yeni personeller Tüm işe alım süreçlerini yürütülmesini sağlar, işe alım süreciyle ilgili verimli ve etkin çalışma düzenini sağlayacak uygulamaları tespitini yapar ve ilgili olacağı işe alım projelerini yönetimini yaparlar. Akbank yeni personel iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları Banka’nın ilgili birimi tarafından 20 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Başvuru sahiplerinin iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz vermeleri sonradan sağlanacak geri dönüşler için önem taşır.

İlginizi Çekebilir:  Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ise-alim-yonetici-yardimcisi-2328710
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın