Şekerbank’la Hayalinizdeki Araca Kavuşun

0

48 Ay Vade İle İstediğiniz Araca Kavuşun

Şekerbank ile istediğiniz aracı 48 aya varan vade seçenekleri ile alabilirsiniz. Ayrıca düşük faiz fırsatından da yararlanabilirsiniz. Uzun vade seçenekleri ve düşük faiz oranları sayesinde aracınızın taksitlerini bütçenizi zorlamadan çok kolay bir şekilde ödeyecek ve aranıza kavuşacaksınız.

Şekerbank taşıt kredisinde teminat olarak satın aldığınız aracın rehin olması yeterli olacaktır. Ayrıca banka müşterilerden kefil istememektedir. Ancak banka yetkililerinin gerekli görmesi durumda, müşteri yaşı, kredi notu gibi etkenleri göz önüne alarak, sizden kefil talep edebilirler.

Almak istediğiniz araç 0 km ise banka size nihai fatura değerinin ikinci el taşıtlarda ise kasko değerinin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında, 50 bin TL’yi aşan araç bedeli kısmı için ise yüzde 50 oranında kredi verecektir. 2 el taşıt almak isterseniz de 2 el araçlar 15 yaşına kadar olmak üzere kredilendirilebilir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Başvuru için bankaya bazı belgeleri getirmeniz gerekmektedir. Bunlar Başvuru formu, kimlik fotokopisi, kredi almak isteyen kişi için gelir belgesi, bu belge ücretli çalışanlar için maaş bordrosu ya da maaş yazısı olabilir. Serbest meslek çalışanları için ise vergi levhası gibi belgeler talep ediliyor. Ayrıca sıfır alınacak araçlar için proforma fatura isteniyor ikinci el araçlar için ise satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi talep ediliyor. Bu kredi hakkında bilgi almak için ve başvuru yapmak için size en yakın Şekerbank şubesine gidebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın