Kredi Kullanım Masrafı Yok

Şekerbank esnaf kredisinde 100 bin TL limitine kadar olan kredilerde kredi kullanım ücreti alınmıyor ve sizi ek bir masraftan kurtarıyor. Bu sayede küçük işletme sahipleri ve esnaflarımız kredilerini kolayca alabilecekler.

Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile esnafı ve küçük işletmeleri sevindirecek bu kredi fırsatı ile sizde işletmenizin artan ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ayrıca bayram öncesinde işletmeniz için gerekli yatırımları yapabilir büyütmeye bile gidebilirsiniz. 6 ila 12 ay vade seçenekleri için aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulanıyor. 13 ila 36 aylık vade seçeneğinde ise yüzde 1,45 faiz uygulanırken 37 ay ila 60 ay arasında vade seçeneklerinde ise aylık yüzde 1,49 oranında faiz uygulanıyor.

Ertelemeli Ödeme İmkânı

Şekerbank’ın yaptığı bu kampanyada esnaf ya da küçük işletmeler kredi ödemelerini 3 aya varan erteleme seçenekleri var. Kredi alan kişi ödemelerine Ekim 2016 yılında başlayabilir. Bu sayede de bayram öncesinde sıkışmadan kolayca kredisini geri ödeyebilir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen küçük işletme ya da esnafların Şekerbank’ta “Ramazan Bereketi Hesaplı Paket” sahibi olmaları şartı aranıyor. Bu pakete sahipseniz ya da almak istiyorsanız Şekerbank şubelerine gidip daha detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Şekerbank sayesinde sizde işletmenizi büyütebilir ve işletmeniz için daha iyi şeyler alabilirsiniz. Ayrıca bayram öncesinde artacak finansman ihtiyacınızı karşılamak için bu kredi çok iyi bir fırsat olacaktır. 3 ay erteleme fırsatı düşük faiz oranı ve uzun vade seçenekleri sayesinde de aldığınız krediyi kolayca bütçenizi zorlamadan ödeyebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın