ING Jet Avans

Google Haberlere Abone Ol:

Bayramda Nakde Sıkışmayın!

Ramazan ayında ING Bank, nakde sıkışan müşterileri için ING Jet Avans sistemini başlattı. Bu sistemde katılımcı, 9 ay vadeli 500 TL nakit alabilir. ING Jet Avans kısa bir süre zarfında  %1.79 gibi indirimli bir faiz oranına da sahip. Bu indirimli faiz oranı 17 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli. Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu ve Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi  dahil olunca ise maliyet oranı %2,1480 olmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranı ise %25,7760’e tekabül etmektedir. Alınan 500 TL nakit para 9 ay vadeye bölündüğünde aylık ödenecek taksit tutarı 61.70 TL olmakta. Bu tutar yaklaşık olarak hesaplanan tutardır. Ayrıntılı bir maliyet tablosu görmek için ING Bank internet sitesine göz atabilirsiniz.

ING Jet Avans’ın kullanım koşulları bulunmakta. ING Jet Avans kredi kartınızda kullanılabilir bir limit olması halinde kullanılabilmektedir. ING Jet Avans başvurusu yaptıktan sonra Jet Avans tutarı kredi kartınıza bağlı hesabınıza aktarılmaktadır. Eğer kredi kartınıza bağlı hesabınız yoksa ING Bank’ta son işlem görmüş hesabınıza yatırılır. ING Jet Avans kredi kartınızın nakit çekime kapalı olması halinde veya gecikmede olmanız halinde kullanılamaz.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Haziran

ING Jet Avans Başvurusu

Başvuru için ‘JET’ yazılıp 2205’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu SMS’in gönderildiği GSM numarasının Ana Kart sahibine ait olması ve bu numaranın ING Bank sistemlerinde kayıtlı olması gerekmektedir.

ING Bank zamanın şartlarına göre Jet Avans tutarını, faiz oranını ve vade süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…