ING Jet Avans

0

Bayramda Nakde Sıkışmayın!

Ramazan ayında ING Bank, nakde sıkışan müşterileri için ING Jet Avans sistemini başlattı. Bu sistemde katılımcı, 9 ay vadeli 500 TL nakit alabilir. ING Jet Avans kısa bir süre zarfında  %1.79 gibi indirimli bir faiz oranına da sahip. Bu indirimli faiz oranı 17 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli. Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu ve Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi  dahil olunca ise maliyet oranı %2,1480 olmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranı ise %25,7760’e tekabül etmektedir. Alınan 500 TL nakit para 9 ay vadeye bölündüğünde aylık ödenecek taksit tutarı 61.70 TL olmakta. Bu tutar yaklaşık olarak hesaplanan tutardır. Ayrıntılı bir maliyet tablosu görmek için ING Bank internet sitesine göz atabilirsiniz.

ING Jet Avans’ın kullanım koşulları bulunmakta. ING Jet Avans kredi kartınızda kullanılabilir bir limit olması halinde kullanılabilmektedir. ING Jet Avans başvurusu yaptıktan sonra Jet Avans tutarı kredi kartınıza bağlı hesabınıza aktarılmaktadır. Eğer kredi kartınıza bağlı hesabınız yoksa ING Bank’ta son işlem görmüş hesabınıza yatırılır. ING Jet Avans kredi kartınızın nakit çekime kapalı olması halinde veya gecikmede olmanız halinde kullanılamaz.

ING Jet Avans Başvurusu

Başvuru için ‘JET’ yazılıp 2205’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu SMS’in gönderildiği GSM numarasının Ana Kart sahibine ait olması ve bu numaranın ING Bank sistemlerinde kayıtlı olması gerekmektedir.

ING Bank zamanın şartlarına göre Jet Avans tutarını, faiz oranını ve vade süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın