Garanti’den Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

0

Garanti’den İlk Kez Kredi Alanlara Müjde

Garanti Bankası’ndan daha önce hiç kredi almadıysanız size özel indirim seçenekleriyle sunulan ilk kredim kampanyasından faydalanabilirsiniz. Size özel ilk kredim kampanyasından faydalanmak için bankaya gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmiyor, yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanı ile birlikte Garanti Bankası’na uğramak. Bu aşamadan sonra bankada başvurunuz gerçekleştirilir, bu kredi başvurusu için ikametgah belgesi de istenmiyor.

Garanti ilk kredi kampanyasında farklı kalemlerde masraf ödemenizi gerektiren herhangi bir kural bulunmuyor. Bu kredi internet bankacılığı kullanan kişiler için sadece kimlikle alınabilir. Garanti ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen kamu çalışanlarının özel kimlik kartlarıyla başvuruda bulunması gerekiyor. Özel emekli sandığından emekli olan kişiler bu krediden aynı şartlarda faydalanamazlar.

İlk kredim kampanyası dahilinde 10-15-20 bin lira ve bundan daha fazla olarak 100 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Miktara göre kredi faizinin değiştiğini belirtmek gerekiyor. Örneğin 10 bin lira kredi çeken biri 36 ay vadede 1,45 faiz oranı öderken 15 bin lira kredi çeken biri aynı vadede 1,41 faiz oranı ödüyor. 20 bin liradan daha fazla kredi çeken kişiler ise 1,37 faiz oranı ödüyorlar.

Garanti ilk kredim kampanyası kapsamında 36 ay vade seçeneğinden faydalanarak 10 bin lira kredi çekenler aylık 376,13, 15 bin lira kredi çekenler aylık 559,78, 20 bin lira kredi çeken kişiler ise aylık 740,50 lira taksit öderler. 

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version