Erdoğan’dan Müjde: Osmangazi Köprüsünden Geçiş Ücretsiz Olacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Osmangazi Köprüsüne İftarlı Açılış

Osmangazi Köprüsü’nün son parçasının bugün koyulmasıyla köprü hizmete açılmış oldu. Köprünün açılışı başbakan ve cumhurbaşkanının katılımıyla gerçekleştir. Tam 15 bin kişinin katıldığı iftar yemeğiyle Osmangazi Köprüsü hizmete açılmış oldu. Açılışa özel olarak verilen iftar yemeğinin yanı sıra milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu güne damgasını vurdu. Sofuoplu, hem kendine ait rekoru egale etmek hem de bu köprüyü dünya basınına daha etkileyici bir şekilde tanıtmak için köprüde saatte 400 km hıza ulaştı. Denemelerde 350 sınırına yaklaşan Kenan Sofuoğlu, böylece 400 km hedefine de ulaşmış oldu.

Cumhurbaşkanı’ndan Bayram Müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açılışla ilgili konuşmasına geçtiğimiz gün yaşanan hain terör saldırısına atıfta bulunarak başladı. Yaralılara şifa, hayatını kaybedenlere de Allah’tan rahmet dileyen Erdoğan terör lanetledi. Bunun yanı sıra köprüye ait güncel fiyatları da açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara bir de müjde verdi. Buna göre Ramazan Bayramının sonuna kadar Osmangazi Köprüsünden geçiş bedava olacak. Halk bayram yoğunluğu yaşamadan istediği yere gidebilecek. Köprünün açılışına özel olarak maddi konuda bazı indirimler de yapılabilecek.

İstanbul- İzmir Arası 3 Saate Düşüyor

3. köprünün en iyi özelliklerinden biri İstanbul ile İzmir arasındaki mesafeyi kısaltması. Zira daha evvel İstanbul’dan çıkan bir araç normal şartlarda İzmir’e 9 saatte ulaşıyordu. Osmangazi Köprüsü sayesinde bu zaman dilimi 3 saate kadar düşecek. Açılışta konuşma yapan Binali Yıldırım hayırlı olsun temennilerini iletirken, teröre en büyük cevap olarak gelişmeye devam edeceklerini belirtti. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.