Halkbank’tan 5 Bin Lira Mini İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan Mini Kredi

Düşük miktarda kredi çekmek için yüksek faiz oranlarıyla boğuşmak istemiyorsanız yüzde 1,20 faiz oranıyla Halkbank mini kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Mini kredi kampanyası sayesinde tam 5 bin liraya kadar hızlı kredi çekebiliyorsunuz. Bu kredi kampanyası aynı zamanda çok fazla beklemeden kredi çekmenize olanak sağlıyor.

Mini kredi kapsamında çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı 5 bin lira olarak belirlenmiştir. Kredimini olarak geçen bu krediye en fazla 10 ay vade yapabilirsiniz. Zaten mevcut kredi kampanyası acil olan düşük miktardaki ihtiyaçlarınız için geçerlidir. Krediyi çekmek için ödemeniz gereken tek ücret 25 lira olan kredi tahsis ücretidir. Bunun dışında Halkbank’a ek bir masraf ödemeniz gerekmiyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasından en dikkat çekeni olan kredi mini ile bin liradan beş bin liraya kadar alarak 10 ay vadede ödemeniz mümkün. Eğer bu kredi kapsamında 5 bin lira para çekerseniz 10 ay vadede aylık olarak ödemeniz gereken ücret 540,44 lira olur. Yani krediye toplamda ödeyeceğiniz fark sadece 404,4 lira oluyor. Eğer krediden 2 bin lira olarak faydalanırsanız aylık olarak ödemeniz gereken tutar 216 liraya kadar düşer. Bankaların mevcut kredi kampanyaları arasında en dikkat çeken kredinin kredi mini olduğu söylenebilir.

Kredi Mini için ödemeniz gereken tahsis ücreti miktara göre değişiyor. Bu bağlamda, çektiğiniz her bin liralık kredi için sadece 5 lira tahsis ücreti ödüyorsunuz. Mini kredi kampanyasında kredi borcu erteleme özelliği bulunmuyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.