Ana Sayfa Krediler Halkbank’tan 5 Bin Lira Mini İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan 5 Bin Lira Mini İhtiyaç Kredisi

-

Halkbank’tan Mini Kredi

Düşük miktarda kredi çekmek için yüksek faiz oranlarıyla boğuşmak istemiyorsanız yüzde 1,20 faiz oranıyla Halkbank mini kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Mini kredi kampanyası sayesinde tam 5 bin liraya kadar hızlı kredi çekebiliyorsunuz. Bu kredi kampanyası aynı zamanda çok fazla beklemeden kredi çekmenize olanak sağlıyor.

Mini kredi kapsamında çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı 5 bin lira olarak belirlenmiştir. Kredimini olarak geçen bu krediye en fazla 10 ay vade yapabilirsiniz. Zaten mevcut kredi kampanyası acil olan düşük miktardaki ihtiyaçlarınız için geçerlidir. Krediyi çekmek için ödemeniz gereken tek ücret 25 lira olan kredi tahsis ücretidir. Bunun dışında Halkbank’a ek bir masraf ödemeniz gerekmiyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasından en dikkat çekeni olan kredi mini ile bin liradan beş bin liraya kadar alarak 10 ay vadede ödemeniz mümkün. Eğer bu kredi kapsamında 5 bin lira para çekerseniz 10 ay vadede aylık olarak ödemeniz gereken ücret 540,44 lira olur. Yani krediye toplamda ödeyeceğiniz fark sadece 404,4 lira oluyor. Eğer krediden 2 bin lira olarak faydalanırsanız aylık olarak ödemeniz gereken tutar 216 liraya kadar düşer. Bankaların mevcut kredi kampanyaları arasında en dikkat çeken kredinin kredi mini olduğu söylenebilir.

Kredi Mini için ödemeniz gereken tahsis ücreti miktara göre değişiyor. Bu bağlamda, çektiğiniz her bin liralık kredi için sadece 5 lira tahsis ücreti ödüyorsunuz. Mini kredi kampanyasında kredi borcu erteleme özelliği bulunmuyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,548BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
22TakipçilerTakip Et
2,424TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler