Enpara İle İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi

0

Gelişen teknoloji beraberinde pek çok yeniliği getirdi. Dijital bankacılık da bunlardan biri. Dijital bankacılıkta şube yok, masraf yok bu yüzdende yaptığınız işlemler için masraf ve komisyon ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Tüm işlemlerini internet ve telefon üzerinden yapan enpara şubesiz bankacılık, şubesiz olmanın verdiği avantajı müşterilerine olumlu olarak yansıtıyor.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere internetten anında kredi sağlayan enpara, kredi işlemleri için bir kuruş masraf almıyor. Üstelik sigorta, kefil ve teminat zorunluluğu olmadan ihtiyaç kredisi veriyor.

İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi

İnternetten anında ihtiyaç kredisi alabilmek için öncelikle enpara müşterisi olmanız gerekiyor. Müşteri olabilmek için enpara çözüm merkezini arayabilir ya da enpara internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Ardından adresinizde sizi ziyarete gelerek sözleşmeyi imzalayarak enpara kartınızı alacak ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz. Üstelik kredinizi düşük maliyetlerle ve düşük faizle kullanabileceksiniz.

Eğer zaten enpara müşterisiyseniz, enpara internet sitenizden hesabınıza giriş yaparak, ürünler bölümünden krediler kısmından başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz gerçekleşir gerçekleşmez, krediniz anında hesabınıza yatacaktır. Enpara internet ya da mobil şube üzerinden 1000 ila 30000 TL tutarında çekebilmeniz mümkün. Ayrıca alacağınız, 1000 ila 30000TL arasındaki krediyi, 36 aya varan vade seçeneğiyle ve aylık %1,29 faiz oranıyla geri ödeyebilirsiniz.

Şubesiz bankacılık olması sebebiyle, kira, elektrik, doğalgaz, ofis işlemleri gibi giderleri, müşterilerine olumlu biçimde yansıtarak, bankacılık adına yapacağınız, EFT, hesap işletim ücreti gibi masraflarla karşılaşmayacaksınız. Öte yandan, eğer isterseniz vadesi mevduat hesabına faiz uygulayabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın