Enpara İle İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Gelişen teknoloji beraberinde pek çok yeniliği getirdi. Dijital bankacılık da bunlardan biri. Dijital bankacılıkta şube yok, masraf yok bu yüzdende yaptığınız işlemler için masraf ve komisyon ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Tüm işlemlerini internet ve telefon üzerinden yapan enpara şubesiz bankacılık, şubesiz olmanın verdiği avantajı müşterilerine olumlu olarak yansıtıyor.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere internetten anında kredi sağlayan enpara, kredi işlemleri için bir kuruş masraf almıyor. Üstelik sigorta, kefil ve teminat zorunluluğu olmadan ihtiyaç kredisi veriyor.

İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi

İnternetten anında ihtiyaç kredisi alabilmek için öncelikle enpara müşterisi olmanız gerekiyor. Müşteri olabilmek için enpara çözüm merkezini arayabilir ya da enpara internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Ardından adresinizde sizi ziyarete gelerek sözleşmeyi imzalayarak enpara kartınızı alacak ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz. Üstelik kredinizi düşük maliyetlerle ve düşük faizle kullanabileceksiniz.

Eğer zaten enpara müşterisiyseniz, enpara internet sitenizden hesabınıza giriş yaparak, ürünler bölümünden krediler kısmından başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz gerçekleşir gerçekleşmez, krediniz anında hesabınıza yatacaktır. Enpara internet ya da mobil şube üzerinden 1000 ila 30000 TL tutarında çekebilmeniz mümkün. Ayrıca alacağınız, 1000 ila 30000TL arasındaki krediyi, 36 aya varan vade seçeneğiyle ve aylık %1,29 faiz oranıyla geri ödeyebilirsiniz.

Şubesiz bankacılık olması sebebiyle, kira, elektrik, doğalgaz, ofis işlemleri gibi giderleri, müşterilerine olumlu biçimde yansıtarak, bankacılık adına yapacağınız, EFT, hesap işletim ücreti gibi masraflarla karşılaşmayacaksınız. Öte yandan, eğer isterseniz vadesi mevduat hesabına faiz uygulayabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…