Odeabank’tan Günde 4 Liraya Bayram Kredisi

2012 yılında kurulan Odeabank hızla büyüdü ve ülke çapında 56 adet şube açtı. Odeabank müşterileri için hızla gelişti ve birçok avantajlı fırsat sunuyor. Bunlardan biriside bayrama nakitsiz girmemek için sundukları bayram kredisi.

Tahsis Ücreti Yok

Odeabank bayram kredisinin bir avantajı tahsis ücretini olmaması. Diğer bankalarda ortalama olarak yüzde 0,5 oranında alınan kredi tahsis ücreti Odeabank bayram kredisinde alınmıyor. 3000 TL ve 36 ay vadeli kredi alırsanız yüzde 1,29 faiz oranı olacaktır. Aylık taksit tutarı da 109 TL olacaktır. Banka sizden bu kredi için kredi tahsis ücreti almayacaktır. Bu kredinin aylık maliyet oranı ise yüzde 1,5480 ve yıllık faiz oranı da yüzde 20,2421 olacaktır.

Banka müşteri skoruna sonucunda müşteriye özel bir puan verecektir. Bu puan doğrultusunda müşterini faiz oranı belirlenecektir. Bu oran müşteri kredi almadan önce onaya sunulacaktır. Banka müşteri başvurduktan sonra yapacağı değerlendirme sonucunda gelir belgesi de talep edebilir.

Başvuru için nüfus cüzdanı ile birlikte Odeabank şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca şubelerden kredi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. İnternet üzerinden de bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Banka bu kampanya için başvuruları 75 yaşına kadar olan müşteriler için sınırlandırmış durumdadır. Odeabank bayram kredisinin en büyük avantajı kredi tahsis ücretinin olmamasıdır. Bayram öncesinde nakit paraya sıkışanlar için bu kampanyadan yararlanabilirler. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.