Ana SayfaKredilerOdeabank’tan Günde 4 Liraya Bayram Kredisi

Odeabank’tan Günde 4 Liraya Bayram Kredisi
O

-

Tahsis Ücreti Yok

Odeabank bayram kredisinin bir avantajı tahsis ücretini olmaması. Diğer bankalarda ortalama olarak yüzde 0,5 oranında alınan kredi tahsis ücreti Odeabank bayram kredisinde alınmıyor. 3000 TL ve 36 ay vadeli kredi alırsanız yüzde 1,29 faiz oranı olacaktır. Aylık taksit tutarı da 109 TL olacaktır. Banka sizden bu kredi için kredi tahsis ücreti almayacaktır. Bu kredinin aylık maliyet oranı ise yüzde 1,5480 ve yıllık faiz oranı da yüzde 20,2421 olacaktır.

Banka müşteri skoruna sonucunda müşteriye özel bir puan verecektir. Bu puan doğrultusunda müşterini faiz oranı belirlenecektir. Bu oran müşteri kredi almadan önce onaya sunulacaktır. Banka müşteri başvurduktan sonra yapacağı değerlendirme sonucunda gelir belgesi de talep edebilir.

Başvuru için nüfus cüzdanı ile birlikte Odeabank şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca şubelerden kredi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. İnternet üzerinden de bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Banka bu kampanya için başvuruları 75 yaşına kadar olan müşteriler için sınırlandırmış durumdadır. Odeabank bayram kredisinin en büyük avantajı kredi tahsis ücretinin olmamasıdır. Bayram öncesinde nakit paraya sıkışanlar için bu kampanyadan yararlanabilirler. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol