Odeabank’tan Günde 4 Liraya Bayram Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Tahsis Ücreti Yok

Odeabank bayram kredisinin bir avantajı tahsis ücretini olmaması. Diğer bankalarda ortalama olarak yüzde 0,5 oranında alınan kredi tahsis ücreti Odeabank bayram kredisinde alınmıyor. 3000 TL ve 36 ay vadeli kredi alırsanız yüzde 1,29 faiz oranı olacaktır. Aylık taksit tutarı da 109 TL olacaktır. Banka sizden bu kredi için kredi tahsis ücreti almayacaktır. Bu kredinin aylık maliyet oranı ise yüzde 1,5480 ve yıllık faiz oranı da yüzde 20,2421 olacaktır.

Banka müşteri skoruna sonucunda müşteriye özel bir puan verecektir. Bu puan doğrultusunda müşterini faiz oranı belirlenecektir. Bu oran müşteri kredi almadan önce onaya sunulacaktır. Banka müşteri başvurduktan sonra yapacağı değerlendirme sonucunda gelir belgesi de talep edebilir.

Başvuru için nüfus cüzdanı ile birlikte Odeabank şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca şubelerden kredi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. İnternet üzerinden de bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Banka bu kampanya için başvuruları 75 yaşına kadar olan müşteriler için sınırlandırmış durumdadır. Odeabank bayram kredisinin en büyük avantajı kredi tahsis ücretinin olmamasıdır. Bayram öncesinde nakit paraya sıkışanlar için bu kampanyadan yararlanabilirler. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...