Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası
V

-

İnternet Şubesinden Başvurabilirsiniz

Vakıfbank İnternetten Anında Kredi’ye internet şubesi aracılığı ile başvuru yapabiliyorsunuz. Ancak bu krediye başvurabilmek için bazı şartlar var. Bunlardan birisi öncelikle Vakıfbank İnternet Bankacılığı ya da Vakıfbank Mobil Bankacılığı kullanmanız gerekiyor. Bunlardan birisini kullanıyorsanız krediye başvurabilirsiniz. İkinci şart ise maaş ödemesini Vakıfbank’tan almak gerekiyor. Yani maaşınızı başka bankadan alıyorsanız bu krediye başvuru yapamıyorsunuz. Özel sektör çalışanları için bankadan en az son 6 aydır maaş almak gerekiyor. Ancak kamu görevlisi ya da emekli müşteriler için böyle bir şart aranmadan kredilerini alabilirler.

Vakıfbank bu kredi için aylık yüzde 1,33 oranında faiz sunuyor. Ancak bu faizden yararlanmak için Hayat sigortası yaptırmanız ve kredili mevduat hesabı tanımlanması şartları yerine getirilirse geçerli oluyor. Aksi durumda banka kredi faizini yüzde 1,43 oranında uyguluyor. 36 ay vade ile 30 bin TL tutarında kredi çekerseniz taksit tutarı 1.102,86 TL olaraktır. Bu kredide yıllık efektif faiz oranı ise yüzde 20,9027 olacaktır. Eğer 15 bin TL 36 ay vade ile kredi alırsanız ve faiz indiriminden yararlanmazsanız da aylık 561,99 TL ödersiniz ve yıllık efektif faiz oranı da yüzde 22,6508 olur.

Krediye resmi tatiller ve hafta sonları da dâhil olmak üzere banka müşterileri 02.50 ila 03.30 saatleri haricinde istedikleri her an krediye başvurularını yapabilirler. Kredi kullanan banka müşterileri krediye ilişkin belgeleri sözleşmeleri ve ekleri en yakın banka şubesine gidip alabilir ya da posta yoluyla bu belgeleri talep edebilir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol