Halkbank’tan 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına Jest

Halkbank, bir devlet bankası olması nedeniyle kamu çalışanlarına özel kredi veriyor. Zaten kamu çalışanlarının bir çoğu maaşını Halkbank aracılığıyla alıyor, bu kişiler kredi çekmek istediklerinde Halkbank’ın kendilerine özel kredi kampanyasından faydalanabilecekler.

Halkbank ihtiyaç kredisi iki farklı seçenekle sunulan bir kredidir. Yani bu kredi sayesinde kamu çalışanları ister fazladan faiz öderler, isterlerse de kredi tahsis ücreti ödeyerek faiz oranını düşürebilirler. Eğer kredi tahsis ücreti ödenecekse, ihtiyaç kredisi için faiz oranı 1,29 oluyor. Bu faiz oranıyla çekilen kredi için ek olarak 262,5 liralık kredi tahsis ücreti ödeniyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi dileyen kişiler için masrafsız olarak da sunuluyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak isteyen kişiler sadece yüzde 1,35 faiz oranı ödüyorlar. 1,35 faiz oranıyla çekilen kredide herhangi bir şekilde kredi tahsis ücreti bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Kamu kuruluşlarında çalışan kişiler bu krediden tam 50 bin liraya kadar faydalanabilirler. Başvuru esnasında ister istediğiniz miktarı belirtebilir, isterseniz de açık uçlu kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İkinci ihtimali tercih ettiğinizde bankanın verdiği maksimum kredi tutarını öğrenmiş olursunuz.

Kredi için ödemeniz gereken sigorta ücreti değişiklik göstermekle beraber 35 yaşındaki bir erkek için 148 lira olarak belirlenmiştir. Aldığınız kredinin taksitlerine, tahsis ücretine ek olarak yüzde 5 BSMV de dahildir. Bu kredi için talep edebileceğiniz maksimum vade ise 36 ay olarak belirlenmiştir. Halkbank’ın bu özel kredisi sadece hayat sigortası yaptıran kişiler içim geçerlidir, yani 148 liralık sigortayı yaptırmayan kişiler bu krediden faydalanamazlar. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.