Ana SayfaKredilerHalkbank’tan 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
H

-

Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına Jest

Halkbank, bir devlet bankası olması nedeniyle kamu çalışanlarına özel kredi veriyor. Zaten kamu çalışanlarının bir çoğu maaşını Halkbank aracılığıyla alıyor, bu kişiler kredi çekmek istediklerinde Halkbank’ın kendilerine özel kredi kampanyasından faydalanabilecekler.

Halkbank ihtiyaç kredisi iki farklı seçenekle sunulan bir kredidir. Yani bu kredi sayesinde kamu çalışanları ister fazladan faiz öderler, isterlerse de kredi tahsis ücreti ödeyerek faiz oranını düşürebilirler. Eğer kredi tahsis ücreti ödenecekse, ihtiyaç kredisi için faiz oranı 1,29 oluyor. Bu faiz oranıyla çekilen kredi için ek olarak 262,5 liralık kredi tahsis ücreti ödeniyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi dileyen kişiler için masrafsız olarak da sunuluyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak isteyen kişiler sadece yüzde 1,35 faiz oranı ödüyorlar. 1,35 faiz oranıyla çekilen kredide herhangi bir şekilde kredi tahsis ücreti bulunmuyor.

Kamu kuruluşlarında çalışan kişiler bu krediden tam 50 bin liraya kadar faydalanabilirler. Başvuru esnasında ister istediğiniz miktarı belirtebilir, isterseniz de açık uçlu kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İkinci ihtimali tercih ettiğinizde bankanın verdiği maksimum kredi tutarını öğrenmiş olursunuz.

Kredi için ödemeniz gereken sigorta ücreti değişiklik göstermekle beraber 35 yaşındaki bir erkek için 148 lira olarak belirlenmiştir. Aldığınız kredinin taksitlerine, tahsis ücretine ek olarak yüzde 5 BSMV de dahildir. Bu kredi için talep edebileceğiniz maksimum vade ise 36 ay olarak belirlenmiştir. Halkbank’ın bu özel kredisi sadece hayat sigortası yaptıran kişiler içim geçerlidir, yani 148 liralık sigortayı yaptırmayan kişiler bu krediden faydalanamazlar. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol