HSBC’den Avantajlı Taşıt Kredisi

0

48 Aya Varan Vade İmkânı

HSBC Bank taşıt kredisinde 48 aya kadar vade imkânı sunuluyor. Bu kredi 0 km ve ikinci el araç alacaklar için de geçerli durumda ancak ikisi için farklı bedellerde kredi alabiliyorsunuz. Kredi bedeli ise şöyle hesaplanıyor. 0 km araçlar için araç değeri 50 bin TL üzerinde ise araç bedelinin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 50 ve 50 bin TL altı olan kısmı için ise yüzde 70 oranında kredi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca toplam tutarı 50 bin TL altı olan araçlar için de yüzde 70 oranında kredi kullanabilirsiniz. Eğer 0 km yerine 2. El taşıt alırsanız aracın kasko bedelinin en fazla yüzde 70’i oranında kredi kullanabilirsiniz.

HSBC taşıt kredisinde müşterilerine erken ödeme, ara ödeme ya da otomatik ödeme gibi avantajlarda sunuluyor. HSBC taşıt kredisinde maksimum vade 48 ay olarak belirlenmişken kredi faiz oranı ise vadeye göre değişiklik göstermeden azami olarak yüzde 1,40 düzeyinde. Taşıt kredisi için banka sizde kefil talep etmiyor. Ancak alacağınız taşıtın banka tarafından rehin edilip teminat olarak gösterilmesi gerekiyor.

Banka tarafından sunulan Ferdi Kaza Sigortası uygulaması ile müşteriler sigorta işlemlerini sağlık beyanı ya da checkup gibi işlemlere gerek bırakmadan kolayca hallediyor. Bu sigorta uygulamasında müşteriler düşük tutarda sigorta prim ödeme fırsatından yararlanabilir. Bu krediye başvurmak için HSBC Bank şubelerine gidebilirsiniz, Telefon Bankacılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz, internet bankacılığı ya da HSBC internet sitesi üzerinden de başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın