İNG Bank’tan Düşük Faizli Yeni Taşıt Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

3 Ay Erteleme İmkânı       

İNG bank taşıt kredisi 3 ay erteleme seçeneği ile ödeyebilirsiniz. İNG Bank bu kredisinde vade aralığı olarak 3 ay ila 48 arasında vade seçenekleri sunuyor. 0 km araçlar için bu kredide faiz oranı 3 ila 6 ay arasındaki vade seçeneklerinde yüzde 1,04 olarak belirlemiş ayrıca 9 ila 48 ay arasında olan taşıt kredilerinde ise ayda yüzde 1,44 oranında faiz uygulanıyor. Banka kredi tahsis ücreti olarak yüzde 0,5 oranında ücret alıyor. Yani örneğin 20 bin TL kredi çekerseniz bu kredi için 100 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekecek. 24 ay vade ve 20 bin TL kredi alırsanız yıllık toplam maliyet oranı yüzde 23,4594 olacaktır.

Kredi sadece 0 km araçlar için geçerli olup 2. El araçlar için farklı kredi kampanyaları var. Eğer taşıt kredisi alırken aracınızın kaskosunu İNG Bank aracılığı ile yaptırırsanız daha uygun oranlardan yararlanma imkânınızda bulunuyor. Ayrıca birçok Otomobil firması ile anlaşmalı olan İNG Banktan taşıt kredisi ile istediğiniz araca hemen sahip olabilirsiniz. Teminat olarak alacağınız aracı bankaya rehin göstermeniz yeterli olacaktır ve kefil gerekmeyecektir ancak müşteri durumuna göre banka sizden kefil de talep edebilir. Kredide ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası zorunluluğu yoktur.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Bankaya başvuru yaparken nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgâh belgesi, ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest çalışanlar için ise son yıla ait vergi levhasının fotokopisi gerekir. Ayrıca emekliler için gelirini belgeleyen hesap cüzdanı fotokopisi gibi bazı belgelere ihtiyaç vardır. Daha detaylı bilgi ve başvuru için İNG Bank şubelerine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.