İNG Bank İkinci El Taşıt Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Faiz İndirimi Kazanabilirsiniz

Eğer alacağınız ikinci el aracın kaskosunu İNG Bank aracılığı ile yaptırırsanız faiz indirimi kazanabilirsiniz. Banka 2. El olan araçlar için kaskosu İNG bank aracılığı ile yapılırsa 3-6 ay vade seçenekleri için yüzde 0,99 oranında faiz uyguluyor. Ancak 2. El araçlar için 9 ila 48 ay arasında vade seçenekleri kullanırsanız yüzde 1,44 faiz uygulanıyor. Kredi tahsis ücreti olarak da banka yüzde 0,5 oranında bir bedel tahsil ediyor. Rehin kaldırma ücreti de almıyor.

Bu kredi fırsatı 8 yaşına kadar 2. El araçlarda geçerli daha büyük araçlar bu krediden yararlanamıyor. Eşit taksit ödemeli İNG Bank taşıt kredisi alabileceğiniz gibi 3 ay erteleme seçeneği ile de kredi alabilirsiniz. Bu kredide banka size ferdi kaza sigortası ya da hayat sigortası yapma zorunluğu koymamış. Teminat olarak banka sizde sadece aldığınız 2. El aracın rehin gösterilmesini istiyor ancak bazen müşteri durumuna göre banka sizden kefil de talep edebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Birçok firma ile anlaşmalı olan İNG Bank ile sizde kolayca taşıt kredisi alıp istediğiniz araca kavuşabilirsiniz. Örneğin 20 bin TL tutarında kredi alıp 48 ay vade seçeneği kullanırsanız aylık faiz oranı yüzde 1,44 olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 100 TL olacaktır. Aylık 584 TL ödeme yapacaksınız. Bu kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,53 olurken yıllık toplam maliyet oranı da yüzde 20,04 olacaktır. İNG Bank taşıt kredisi İnternet şubesi aracılığı ile başvurabileceğiniz gibi banka şubelerinden de kolayca başvurabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi almak için banka şubelerine gidebilirsiniz. Kredi başvurusu için gerekli olan belgeleri temin edip bankaya başvurmanız halinde kredinizi alabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.