İNG Bank İkinci El Taşıt Kredisi

0

Faiz İndirimi Kazanabilirsiniz

Eğer alacağınız ikinci el aracın kaskosunu İNG Bank aracılığı ile yaptırırsanız faiz indirimi kazanabilirsiniz. Banka 2. El olan araçlar için kaskosu İNG bank aracılığı ile yapılırsa 3-6 ay vade seçenekleri için yüzde 0,99 oranında faiz uyguluyor. Ancak 2. El araçlar için 9 ila 48 ay arasında vade seçenekleri kullanırsanız yüzde 1,44 faiz uygulanıyor. Kredi tahsis ücreti olarak da banka yüzde 0,5 oranında bir bedel tahsil ediyor. Rehin kaldırma ücreti de almıyor.

Bu kredi fırsatı 8 yaşına kadar 2. El araçlarda geçerli daha büyük araçlar bu krediden yararlanamıyor. Eşit taksit ödemeli İNG Bank taşıt kredisi alabileceğiniz gibi 3 ay erteleme seçeneği ile de kredi alabilirsiniz. Bu kredide banka size ferdi kaza sigortası ya da hayat sigortası yapma zorunluğu koymamış. Teminat olarak banka sizde sadece aldığınız 2. El aracın rehin gösterilmesini istiyor ancak bazen müşteri durumuna göre banka sizden kefil de talep edebiliyor.

Birçok firma ile anlaşmalı olan İNG Bank ile sizde kolayca taşıt kredisi alıp istediğiniz araca kavuşabilirsiniz. Örneğin 20 bin TL tutarında kredi alıp 48 ay vade seçeneği kullanırsanız aylık faiz oranı yüzde 1,44 olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 100 TL olacaktır. Aylık 584 TL ödeme yapacaksınız. Bu kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,53 olurken yıllık toplam maliyet oranı da yüzde 20,04 olacaktır. İNG Bank taşıt kredisi İnternet şubesi aracılığı ile başvurabileceğiniz gibi banka şubelerinden de kolayca başvurabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi almak için banka şubelerine gidebilirsiniz. Kredi başvurusu için gerekli olan belgeleri temin edip bankaya başvurmanız halinde kredinizi alabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın