Vakıfbank’tan Emeklilere Özel Kredi!

0

Kefilsiz Uzun Vade Seçenekleri

Vakıfbank emekli müşterilerine sunduğu bu kampanyada kefil talep etmiyor. Ayrıca 36 aya kadar vade seçeneği var. Ancak bu kredi için banka emeklilere kendi bankalarından maaş alma şartı koşuyor. Yani emekli maaşınızı başka bankadan alıyorsanız bu kredi kampanyasından yararlanamıyorsunuz.

10 bin TL’ye Kadar Kredi İmkânı

Banka emekliler için özel yaptığı kampanyada kredi miktarını 10 bin TL ile sınırlı tutmuş. Emekli vatandaşlar 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredilerini Vakıfbank’tan alabilirler. Vakıfbank ihtiyaç kredisinde faiz oranı aylık olarak yüzde 1,29 olarak belirlenmiş. 3 ila 36 ay arasında vade seçeneği olan bu kredide faiz oranı vadeye göre değişmiyor. Kredi tahsis ücreti olarak da banka sizde kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında bir ücret tahsil ediyor. Örneğin 10 bin TL 36 ay vade ile kredi alırsanız aylık 364,34 TL kredi taksiti ödersiniz. Kredi tahsis ücreti olarak da 50 TL bedel ödersiniz. Bu kredide aylık efektif faiz oranı yüzde 1,5798 olurken yıllık efektif faiz oranı da yüzde 20,6943 oranında olacaktır. Bu kredide müşteriden 5 TL ihbarname ücreti de alınmaktadır.

Başvuru için banka kefil şartı aramıyor. Ancak banka görevlileri müşteri durumuna göre, yaş ya da kredi durumu gibi, gerekli görmesi halinde kredi için kefil talep edebiliyor. Kredi hakkında detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak Vakıfbank şubelerine uğrayabilir ya da 444 0 724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini arayarak kredi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın