TEB Java Yazılım Mühendisi Arıyor!

0
TEB Java Yazılım Mühendisi Arıyor!

TEB banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacında tüm detaylardan bahsetti.

TEB Java Yazılım Mühendisi Arıyor!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Java Yazılım Mühendisi pozisyonunda istihdam sağlayacağını belirtiliyor. TEB banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler;

  • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olması,
  • 2- 7 yıl Java teknolojileri ile web uygulaması geliştirme deneyimi olması
  • Nesne yönelimli programlamanın temellerini bilen, tasarım kalıpları hakkında bilgisi olması,
  • Çevik proje yönetimi metotlarına hakim olması,
  • js , Redux ile Önyüz geliştirme tecrübesi olması,
  • İleri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce iletişim kurabiliyor olması gerekmektedir.

TEB Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

TEB bankacılık sektöründe kariyer planlayarak iş başvurusu yaparak değerlendirmeye alınan ve neticesinde işe alımı sağlanan kişilerin Microservis mimari ile çalışmış, cloud ortamlarına hakkında bilgi sahibi olanlar ve Continuous Integration (Jenkins, Maven) konularında bilgi sahibi olanlar tercih edilmektedir. TEB Java Yazılım Mühendisi iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvurusu 17 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-java-yazilim-muhendisi-2326798
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın