Ana SayfaKredilerAlbaraka Düğün Finansmanı

Albaraka Düğün Finansmanı
A

-

Düğün salonu, davetler ve düğün ikramı gibi detayları düşünen çiftler için Albaraka, müşterilerine kredi imkanı sunuyor. Albaraka, sağlamış olduğu düğün finansmanında evlenecek olan çiftlere hem düşük faizli, hem de uzun vadeli ödeme planlaması seçeneğini de sunuyor.

Düğün Finansmanı Başvurusu için Gerekenler Neler?

Albaraka, düğün finansmanı için 18 yaşını tamamlayan müşterilere kredi imkânı sunmaktadır. 18 yaşına doldurmuş olmak düğün finansman başvurusu için ilk şart oluyor.

Düğün finansmanı için gereken belgeler; nüfus cüzdanı, proforma fatura ve gelir belgesi olarak sıralanmaktadır. Ücretli bir çalışansanız, maaş tutarını net gösteren işveren tarafından onaylı bir belge veya maaş bordrosu temin ederek Albarakatürk düğün finansmanı başvurusu öncesi hazırlığı tamamlayabilirsiniz.

Düğün Finansmanı BaşvurusuNasıl Yapılır?

Albaraka düğün finansmanı başvurusu için ön hazırlık olan belgeleri temin ettikten size en yakın olan Albaraka şubesine giderek başvuru formunu doldurup, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Temin etmiş olduğunuz belgelerde eksik veya yanlış bir bilgi yok ise, düğün finansmanı için yapmış olduğunuz başvuru için net sonuç 24 saat içerisinde size ulaşmaktadır.

Vade ve Taksitlendirme Seçenekleri

Albaraka, düğün finansmanı alacak olan müşterileri için sunmuş olduğu 36 aya kadar vade imkanının yanında aylık taksit miktarını eşit oranlara bölüyor ve düşük faiziyle birlikte ödeme kolaylığını beraberinde getiriyor.

Finansman tutarına göre ve aylık vadeye göre değişkenlik gösteren faiz oranı, Albaraka tarafından belirlenmektedir.

Aklınızda bulunan kredi miktarı için ve yine planladığınız aylık vade için daha fazla bilgi, detay ve faiz oranını öğrenmek için 0850 222 5 666 veya 444 5 666 Alo Albaraka numaralarını arayabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol