Ana Sayfa Ekonomi HSBC Nakit Puan İle Kazanmak Çok Kolay

HSBC Nakit Puan İle Kazanmak Çok Kolay

-

Müşteriler Advantage NakitPuan’larını dilerlerse Advantage üye işletmelerde yapacakları alışverişlerde nakit para yerine; dilerlerse de Advantage TatilPuan olarak seyahat ederken yapacakları uçak, otobüs bileti ya da konaklama, tur bedeli ödemelerinde kullanabiliyorlar. Ayrıca asıl kart sahipleri ve ek kart sahipleri birbirlerinin puanlarını da kullanabiliyorlar.

Advantage NakitPuan Kazanmak İçin

Başka bir kredi kartı için referans olmak ya da on binlerce Advantage üye kuruluşundan tek ya da çok taksitli alışveriş yapmak Advantage NakitPuan kazanmanın farklı yöntemleri. Kazanılan Advantage NakitPuan’lardan geçerli olanları yani kullanılabilecek kadarı hesap kesim tarihi itibarı ile kredi kartı hesap özetinde ve e-ekstrede belirtilen bilgiler arasında yer alır.

Kazanılan NakitPuan’lar müşterinin sahip olduğu kart türüne bağlı olarak 1, 1.5, 2 ya da 3 ile çarpılarak TatilPuan’a dönüşür. TatilPuan sayesinde HSBC Advantage Kredi Kartı kullanan müşteriler; konaklama, uçak – otobüs bileti, tur ödemeleri gibi ödemelerde çeşitli avantajlardan yararlanabilirler.

Güncel Advantage NakitPuan bilgisini Bireysel İnternet Bankacılığı kullanarak “Kredi Kartı Bilgileriniz” kısmından, HSBC Bank telefon bankacılığından ya da Advantage üye kuruluştan yapılan alışveriş sonrasında imzalanılan alışveriş belgesinde öğrenmek mümkündür.

Kampanyadan Yararlanmak İçin

HSBC Bank Advantage NakitPuan kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken şey HSBC Bank Telefon Bankacılığını aramak.

Kazanılan Advantage NakitPuan’lar 2 yıl süreyle geçerli olup kazanılıp da 2 yıl içerisinde kullanılmayan NakitPuan’lar müşterinin hesap bakiyesinden eksiltilir.

Öneriler, şikayetler, dilekler ve sorular için HSBC Bank Telefon Bankacılığı kullanarak iletişime geçilebilir. Daha detaylı bilgiler (telefon numaraları, anlaşmalı işletmeler vb.) için HSBC Bank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,250BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler