Ana Sayfa Ekonomi YapıKredi'den Otomatik Ödeme Talimatı Veren 10 TL Puan Kazanıyor

YapıKredi’den Otomatik Ödeme Talimatı Veren 10 TL Puan Kazanıyor

-

Yapı Kredi, müşterilerine  ödedikleri her fatura başına 10 TL kazanmak gibi bir fırsat sunmakta. Yapı Kredi, müşterileri 11 Haziran 2016 – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında, bireysel vadesiz mevduat hesaplarından veya kredi kartlarından verdikleri her otomatik fatura ödeme veya Hızlı Geçiş Sistemi talimatı için 10 TL, toplamda en fazla 50 TL değerinde puan kazanmalarına imkan vermektedir.

Kampanya Özellikleri

Müşteriler otomatik fatura ödeme veya Hızlı Geçiş Sistemi talimatlarını vadesiz mevduat hesaplarından ya da kredi kartlarından verebildikleri gibi Yapı Kredi İnternet Şube, Telefon Bankacılığı ya da Mobil şube kanallarıyla da verebilmektedirler.

Kampanyadan yararlanmak için 11 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında verilen her otomatik ödeme talimatı için en az 1 kez ödeme yapılmış ve 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir. Ödüllerden yararlanabilmek için ödüllendirmenin yapıldığı tarihte, ilgili müşterinin en az 1 tane kullanımda olan bireysel kredi kartı ya da banka kartına sahip olması gerekmektedir. Müşterinin kampanya kapsamında kazandığı ödüller 15 Ağustos 2016 tarihinde gerekli ve müşterinin kullanımına açık olan bireysel kredi kartına ya da banka kartına yansıtılacaktır.

Kredi kartından verilen otomatik ödeme talimatı iptal edilip hesaba bağlanırsa ya da tam tersi yani hesaptan yapılan otomatik ödeme talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanırsa kampanya kapsamından çıkmaktadır. Müşterinin kampanya döneminde aynı abone numarasından birden fazla otomatik ödeme talimatı vermesi halinde bu talimatlardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilmektedir. Otomatik ödeme talimatlarından Hızlıcep talimatı kampanya kapsamında kabul edilmemektedir.

Katılım İçin Gerekenler

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin TALIMAT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazıp 4470’e SMS göndermeleri gerekmektedir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyada istediği zaman değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,122BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler