Şekerbank Kadın Esnafa Özel Destek Kredisi

0

Kadın Esnafa Ve İşletmecilere Destek Kredisi

Şekerbank, işinde daha da gelişmek isteyen aldığı mal miktarını daha da artırmak isteyen kadın esnaflar için 3 ay ön ödemesiz 60 aya varan vade imkanlarıyla kredi fırsatı sunuyor. Kadın işletmecilerin bankacılık işlemlerindeki masraflarının azalması açısından, kadın esnaflardan ‘Kadın Esnafa Destek Paketi’ adındaki uygun tarife ile bir yıl boyunca EFT ücreti, hesap işletim ücreti, havale masrafı ve çek masrafları gibi masraflar alınmıyor.

Kadın esnafın yararlanabileceği Üreten Kart, hem ticari kredi ve kredi kartı hem de banka kartı olma özelliği taşıyor. Bu açıdan kadın esnaflar sahip oldukları Üreten Kart ile finansal giderlerini rahat bir şekilde karşılıyorlar. Üreten Kart ticari kredi kartı niteliğine sahip bir kart olduğu için haftanın her günü, günün her saati Şekerbank ATM’lerinden ticari kredi başvurusu yapılabiliyor ve başvurusu onay alan kredi, ATM’lerden kullanılabiliyor. Üreten Kart, Şeker Şirket özelliğiyle de kadın esnaflara çeşitli imkanlar sunuyor. Kadın işletmeciler, mal alımı yaptıkları firmalar arasından Şekerbank ile anlaşmalı olanlardan ürün alımlarını vadeli olarak yapabiliyorlar.

Kadın Esnafa Destek Paketi Avantajları

Şekerbank, kadın esnaf müşterilerine uygun komisyon oranları ve esnek fiyatlandırması ile POS ürünlerinden faydalanma imkanı sunuyor. Ayrıca kadın esnafları bu uygulama ile ilk yıl kira bedelinden muaf tutuyor.

Şekerbank ve Zorlu işbirliği ile de kadın esnafların işletmelerindeki elektrik masraflarında %13’e varan indirim imkanı sunuluyor.

‘Kadına Destek Sigorta Paketi’ kapsamında ise Şekerbank, kadın esnaf müşterilerine sağlıklarını ve işletmelerinde karşılaşabilecekleri çeşitli sorunlardan doğan harcamalarını garanti altına alıyor. Aynı zamanda da psikolojik danışmanlık ve diyetisyenlik hizmetlerinin ilk seansını da ücretsiz olarak sunuyor.

Şekerbank’ın ‘Kadın Esnafa Özel Destek Paketi’nden yararlanmak, başvuru yapmak ve daha detaylı bilgi almak için en yakındaki Şekerbank şubesine başvurulabilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın