Yapı Kredi bayrama özel şeker gibi kredi için en düşük çekebileceğiniz kredi miktarı 1.000 TL en yüksek 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

Yapı Krediden Bayrama Özel Şeker Gibi Kredi Ödeme Tablosu

9.000 TL kredi için, 36 ay vadede aylık olarak %1,23 faiz oranı ile birlikte bayrama özel kredinizi çekebilir ve aylık toplam olarak 324.07 TL olarak geri ödeyebilirsiniz. Maksimum miktarda olan bu kredi ve vade miktarı için toplam geri ödeme ise 11.666.52 TL ile olarak belirleniyor.

Bayrama Özel Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

1-Nüfus cüzdanı fotokopisi

2-Gelir Belgesi

3-Güncel maaş bordrosu (son 2 aya ait olmalı) yada antetli kağıt üzerine yazılmış, yetkililerce imzalanmış maaş yazısı, yetki belgesi ve şirket imza sirküleri

4-Serbest mesleğe sahip olanlar için son vergi levhası fotokopisi

5-Müşteriye ait kira geliri varsa; kira kontratı ve tapunun fotokopisi

6-Emekli müşteriler için maaş cüzdanı fotokopisi

7-Müşteri adına düzenlenmiş, 3 ay önceki fatura (Su, doğalgaz, telefon, elektrik vb.) veya işlem tarihinden itibaren 3 ay içinde alınmış olan ikametgâh belgesi.

Nasıl Başvurabilirim?

yapikredi.com.tr internet sitesi üzerinden, internet şubesi aracılığı ilebayrama özel krediye başvuru yapabilirsiniz.

Mobil şube üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

SMS yöntemi başvuru yapabilirsiniz. SMS ile “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazarak 4411’e gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Yapı kredi ATM’si üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

444 0 444 numarasını tuşlayarak,Yapı Kredi Telefon Bankacılığı yolu ile Yapı Kredi bayrama özel şeker gibi kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın