Ana SayfaKredilerYapı Kredi Konut Kredisi Kampanyası Başladı

Yapı Kredi Konut Kredisi Kampanyası Başladı
Y

-

120 Ay Vade İmkânı

Yapı Kredi konut kredisinde 120 aya kadar vara vade seçenekleri var. Bu uzun vade fırsatlarını kullanarak ev sahibi olabilirsiniz. Alacağınız evi isterseniz tamamını kredilendirme imkânınız var. Peşinatınız yoksa ve ayrıca evin tüm değeri için kredi kullanmak isterseniz alacağınız evi ve mevcut evinizi teminat olarak göstermek suretiyle yeni alacağınız ev için yüzde 100 oranında kredi kullanabilirsiniz. Banka azami kredi tutarını iki evin toplam değerinin en fazla yüzde 75’i oranında belirlemiş. Yani yeni alacağınız ev 100 bin TL ve kendi evinizde 50 bin TL değerinde ise 75 bin TL’ye kadar kredi kullanma şansınız var.

Düşük Faiz Oranları

Yapı Kredi konut kredisinde düşük faiz imkânı sunuyor. 60 aya kadar olan vade seçenekleri için banka yüzde 1.07 oranında faiz uyguluyor. Ayrıca 61-120 ay arasındaki vade seçenekleri için ise faiz oranını biraz artırıyor ve yüzde 1,08 oranında faiz uyguluyor. Ayrıca Yapı Kredi sizden kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti de talep ediyor. Banka ekspertiz ücreti olarak 508,38 TL tahsil ediyor ayrıca ipotek tesis ücreti adı altında 185 TL masraf daha alıyor. Bu kredi için aylık toplam maliyet oranı 1,178 oranındayken yıllık toplam maliyet oranı da yüzde 14,1364 oranında oluyor.

Bu krediden yararlanmak için satın alınacak evin tapusunun fotokopisi gereklidir. Ayrıca başvuru sahibinin nüfus cüzdanı fotokopisi gelir belgesi ve ikametgâh belgesi gibi belgelerde gereklidir. Yapı Kredi bankası şubelerinden kredi hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol