Ziraat Bank Taşıt Kredisi Düşük Faiz Fırsatı Sunuyor

Google Haberlere Abone Ol:

Sıfır KM ya da İkinci El İçin Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası ister 0 km araçlar için ister de ikinci el araçlar için kredi imkânı sunuyor. 48 aya varan uzun vade seçenekleri ile avantajlı taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu kredide 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri için yüzde 1,37 oranında faiz uygulanıyor. Ancak daha uzun vade seçenekleri için bu oran artıyor. 37 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,42 oranında faiz uygulanıyor. Ancak bu faizler araç kaskosunu Ziraat Bank tarafından yapılması durumdan düşüyor. Kaskosu Ziraat Bank tarafından yapılan taşıt kredisinde 1 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinde yüzde 1,32 oranında kredi faizi uygulanırken 37 ila 48 arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,37 oranında faiz uyguluyor. Kredi tahsis ücreti olarak her iki durumda da banka sizde kredinin yüzde 0,5’i oranında ücret tahsil ediyor. Ayrıca kaskosu Ziraat Bank tarafından yapılan kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21,9731 olurken araç kaskosu diğer olan taşıt kredisi için de yıllık maliyet oranı yüzde 22,8418 oranında oluyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Araç kredisi alırken aldığınız aracın banka tarafından teminat olarak rehin olması gerekir. Ancak banka gerekli görmesi halinde ek teminat isteme hakkına da sahip. Ziraat Bank taşıt kredisinde başvuru formu nüfus cüzdanı fotokopisi, çalışma durumu hakkında gelir belgesi ve ayrıca şube tarafından istenebilecek diğer belgeler ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu taşıt kredisine başvurmak için Ziraat Bank şubelerine gidebilir, internet sitesini kullanabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi ya da ATM’ler ile de başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.