Halkbank’tan Kaçırılmayacak Konut Kredisi Kampanyası

0

Cazip Faiz Oranları

Halkbank hayallerindeki evi satın almak isteyenler için çok cazip bir kampanya düzenledi. 180 aya kadar varan vade seçenekleri ile kredi imkânından yararlanabilirsiniz. Halkbank konut kredisinde 1 ila 60 arasındaki vade seçenekleri için kredi faiz oranı aylık olarak yüzde 1,10 oranında olacaktır ayrıca yıllık toplam maliyet oranı da yüzde 14,6925 olacaktır. 61 ila 120 ay arasındaki vade seçeneklerinde kredi faiz oranı biraz artıyor. Bu vade seçeneklerinde kredi faizi aylık yüzde 1,13 olarak uygulanıyor. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 14,8179 oluyor. Ayrıca 121 ila 180 ay arasındaki vade seçeneklerinde kredi faiz oranı aylık yüzde 1,18 olarak uygulanıyor. Bu vade seçeneğinde yıllık maliyet oranı da yüzde 14,4155 oranında oluyor. Banka bu kredi için kredi değerini yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alıyor. Halkbank bu kredide 650 TL ekspertiz ücreti alırken 148,68 TL ipotek tesis ücreti tahsil ediyor.

Kredi için banka sizden bazı belgeleri talep edecektir. Bunlar nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ek gelir belgeleridir. Ayrıca alınacak konuta ait olan tapu da gereklidir. Gelir belgesi için maaşını Halkbank’tan alan müşterileri için banka gelir belgesi talep etmiyor. Ayrıca banka başka bazı belgelerde talep edebilir. Canım Evim Konut Kredisi ile ev sahibi olmak için Halkbank şubelerine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kredi ile uzun vadede düşük faiz oranları ile ev sahibi olabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın