Ana SayfaKredilerGaranti'den Tarım Destek Kredileri

Garanti’den Tarım Destek Kredileri
G

-

Tarımda sanayileşmeyi teşvik etmeye yönelik olan ve modern tarıma destek olmayı hedefleyen tarıma destek kredileri, düşük faiz oranlarıyla da çiftçilerin yanında oluyor.

Tarım Destek Kredisi

Tarımsal işletmeler için tarım destek kredisi, hasat ve üretim dönemlerindeki yoğun masrafları gidermek amacıyla Garanti tarafından hazırlanmış durumda. İşçiliğin yanı sıra nakliye gibi maliyetler için de hazır olan tarım destek kredisiyle Garanti, işletmelere destek veriyor.

Ürün Ön Finansman Kredisi

Henüz üretim dönemine geçmemiş olan tarım işletmelerinin tarımsal girdi ihtiyaçlarına karşılamak amacıyla ürün ön finansman kredisi Garanti Bankası tarafından sağlanmaktadır. Gübre, mazot, bitkisel koruma ilaçları ve tohum gibi girdiler bu kredi paketiyle işletmelerin ulaşabilecekleri girdilerdir.

Traktör ve Biçerdöver Kredisi

Markası ne olursa olsun traktör ve biçerdöverler için sağlanan finansman kredisidir. 0 km veya 3 yaşına kadar olan 2.el traktör ve biçerdöver alımında faturanın %80’nine kadar kredi, Garanti Bankası tarafından tesis edilebilmektedir.

Alternatif Üretim Teknikleri Kredisi

Alternatif Üretim Teknikleri Kredisi; Organik Tarım faaliyetleri ve İyi Tarım Uygulamalarının gelişmesiyle birlikte, alternatif tarım faaliyetleri içerisinde yer almakta olan tarım işletmelerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmek adına sunulan olan kredidir.

Oto Kredisi

Ticari işletmeler için, ticari amaca hizmet eden 0 km hafif ticari veya binek araçlarda fatura bedelindeki tutarın %70’ne varan kredi, oto kredisi adıyla müşterilere sunuluyor.

Sera Kredisi

Halihazırda var olan seralar için onarım, bakım gibi masrafların yanında sıfırdan sera yapımı için gerekmekte olan finans desteğini faturanın %75’ine kadar sağlayan Garanti Bankası, sera kredisini müşterilerine sunuyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol