Ana Sayfa Krediler Bank Asya Nakdi Finansman Desteği

Bank Asya Nakdi Finansman Desteği

-

Alternatif bir finansman desteği olarak sunulmakta olan nakdi finans desteği ile birlikte Bank Asya, hızlı çözümler üreterek zaman kaybının da önüne geçmeyi müşterilerine vaat ediyor.

Kurumsal Finansman Desteği

Kurumsal Finansman Desteği, şirket sahiplerinin finansman ihtiyacına özel olarak sunulan nakdi finansman ürünü olarak müşterilere sunulmaktadır.

Şirketi olan müşteriler, şirketlerini akdederek yapılacak sözleşmeyle beraber geri ödeme planını taksitler halinde yapabilmektedir. Kâr payı için de yine şirketi olan müşteriler taleplerini ileterek borçlanmayı gerçekleştirebilmektedirler.

Kurumsal Finansman Desteğiyle beraber;

1-Şirketinizin nakit akışına göre ideal ödeme planı elde edersiniz

2-Yapılan sözleşmeyle beraber işlem tutarı için ve vade için sabit bir kâr payı ödersiniz

3-Bank Asya’nın yaptığı peşin ödemeyle birlikte iskonto alabilirsiniz

4-Şirketinize uygun olarak para cinsi üzerinden endeksleyebilirsiniz. TL veya döviz olarak destek alabilirsiniz

Döviz Finansman Desteği

İhracat olarak gözüken ve ihracat olan satışlar için ve aynı zamanda döviz katkısında bulunduracak faaliyetler içerisinde bulunan müşteriler için kullanılabilecek finansman türü olan Döviz Finans Desteği, Bank Asya ile ihtiyaçları çözümlemek için sunuluyor.

Faiz/Kâr payı oranı kadar ve aynı zamanda oluşan masraflar kadar, yurtiçine döviz getirebilme olanağını ve yurtiçinde döviz bozdurabilme olanağını da içermekte.

Dövize Endeksli Finansman Desteği

Dövizin TL baz alınarak kazanacağı değere bakılarak, döviz kâr payı oranlarından, tek bir dövize endekslendirilerek TL karşılığı kullandırılmakta olan, yapılacak geri ödemeleri de döviz cinsine endekslenerek oluşturulacak finansman desteği Dövize Endeksli Finansman Desteği olmaktadır.

Dövize Endeksli Finansman Desteğinindiğer döviz kredilerinden farkı ise ihracat taahhüdü içermemesi oluyor.

Ticari Taşıt Finansman Desteği

Forklift, greyder, vinç gibi iş makineleri için Bank Asya’nın işletmelere finansman desteğidir. 36 aya kadar uzanabilen vadelerle birlikte iş makineleri finansmanı Ticari Taşıt Finansman  Desteği ile sağlanmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,406TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler