HSBC Mortgage Kredisi

0

HSBC Mortgage Kredisi, “Şimdi herkes ev sahibi oluyor!” sloganıyla çıkıyor müşterilerinin karşısına. HSBC Mortgage Kredisi kapsamında insanlar istedikleri evin sahibi olmak için ilk adımı atabiliyorlar. HSBC Mortgage Kredisi’ni kullanmak için bazı şartlar bulunuyor. Bu Kredi, yapımı tamamen bitmiş konut alımlarında en az 5.000 TL olarak kullanılabiliyor. Mortgage Kredisi, satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin maksimum %75’i şeklinde kullanılabiliyor. Müşteri, HSBC Mortgage Kredisini maksimum 120 aya kadar vadelendirme seçeneğine sahip.

Kredi kapsamında kefil gerekmiyor. Yani müşteri kefilsiz kredi kullanımı, erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme gibi kolaylıklardan yararlanabiliyor. Kredi uygun faiz oranları imkanına da sahip.

HSBC, Mortgage Kredisi kullanan müşterisine Ferdi Kaza Sigortası uyguluyor. Bu sayede müşteri; checkup, sağlık beyanı gibi işlemlere gerek kalmadan sigorta işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. HSBC Mortgage Kredisi kullanacak olan müşteri kullandığı kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde düşük tutarda ve tek seferde sigorta primi ödeme avantajından yararlanma imkanına sahip oluyor.

Faiz oranları, vade süreleri ve geri ödeme seçenekleri gibi konular hakkında detaylı bilgi sahibi olmak içine yakın HSBC şubesi ya da HSBC internet sitesi ziyaret edilebilir.

HSBC Mortgage Kredisi Başvurusu İçin

HSBC internet sitesinden ya da en yakın HSBC şubesinden başvuru yapmak mümkün. Gerekli belgeleri bir araya getiren müşteri HSBC internet sitesinden ya da tüm HSBC şubelerinden gerekli kredi başvuru işlemlerini başlatabiliyor. Başvuru için gerekli belgeler ve daha ayrıntılı bilgiler HSBC resmi internet sitesinde mevcut.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın