50 Bin TL Kredi İmkânı

İş Bankası bayram kredisinde 50 bin TL’ye kredi imkânı var. 5 bin TL ila 50 bin TL arasında kredi çekebilecek müşteriler bu kredilerini 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile ödeyebilir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için maaşınız İş Bankası aracılığı ile almanız gerekiyor. Ayrıca tüm kamu çalışanları da kampanyadan yararlanma şansına sahip. Bu kampanyadan maaşını İş Bankası aracılığı ile alan emekli müşterilerde yararlanabiliyor.

12 Temmuz Son Gün                                              

12 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kredi fırsatında düşük faiz oranları sunuluyor. 5 bin TL 12 ay vade il çekilen kredide yüzde 1,30 faiz oranı var ve faiz oranı vade arttıkça değişmiyor. 12 ay vadeli kredi için yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,6215 olarak hesaplanırken 36 ay vade olunca yıllık maliyet oranı yüzde 20,8643 olarak ortaya çıkıyor. 10 bin TL kredi çekerseniz faiz 1,22 oranına düşüyor 20 bin TL ve 50 bin TL içinde aynı faiz oranları geçerli. Banka kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alıyor. Yani örneğin 5 bin TL için 25 TL kredi tahsis ücreti alıyor. Banka müşterilerinden kefil şartı aramıyor ancak şubeler gerekli görmesi halinde müşterilerinden kefil şartı da talep edebilir. Krediye başvuru yapmak için İş Bankası internet sitesini kullanabilir ya da size en yakın şubeye giderek kredi hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve isterseniz başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın