Ana SayfaDiğer İş İlanlarıVakıf Emeklilik Personel Alıyor

Vakıf Emeklilik Personel Alıyor

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Vakıfbank İştiraklarından olan Vakıf Emeklilik A.Ş, yurt çapında istihdam edilmek üzere genel başvurular alıyor.

  Ülkemizde sigortacılık ve emeklilik sistemlerine farklı bir bakış açısı kazandıran ve müşterilerine sunduğu makul ücretli hizmetleri ile dikkatleri üzerine toplayan kurum, bünyesinde görev almak üzere tüm Türkiye ofisleri ve genel müdürlük bölümleri için personel alımları yapıyor.

  Vakıf Emeklilik personel alımları kapsamında Genel başvuru açarak, her eğitim düzeyine hitap eden iş ilanı yayınlamaktadır. Kurumun amacı başvuruda bulunan adayların uygun bölge ve departmanlar için değerlendirilmesi ve nitelikleri taşıyan adayların başvuru sürecinin tamamlanmasıdır.  Uzun yıllardır ülkemizin dinamosu olarak hizmet veren Vakıfbank, bankacılık alanında hizmetlerinin yanı sıra emeklilik sistemi ile de ülkemizde kaliteli hizmet felsefesini benimsemiştir.

  Özellikle bankacılık ve sigortacılık mezunu, işletme, iktisat, ekonomi, maliye, ve diğer iktisadi fakülteler mezunu adayların öncelikli değerlendirileceği Vakıf Emeklilik A.Ş personel alımları ülke genelini kapsamaktadır.

  Bankacılık alanında kariyer hedefleyen kitle için aynı şartlar bankaların iştirakları konumunda olan emeklilik şirketleri içinde geçerlidir. Aynı düzeyde finansal bilgi ve beceriye sahip olarak kısa vadede kurum içerisinde gelişim gösterebilir ve uzun vadede kendinizi finans sektörü içerisinde farklı hedeflere ulaştırabilirsiniz.

  Vakıfbank sene boyunca personel alımlarını nadiren yapan bankalar arasında yer alırken, Vakıf Emeklilik grubu ile kurum bünyesinde yerinizi alma şansını yakalayabilirsiniz.

   

  Vakıf Emeklilik A.Ş Genel personel alımı başvuruları ve diğer bankacılık, sigortacılık iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz. 

  http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-genel-basvuru-1054848

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...