Ana SayfaDiğer İş İlanlarıVakıf Emeklilik Personel Alıyor

Vakıf Emeklilik Personel Alıyor

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank İştiraklarından olan Vakıf Emeklilik A.Ş, yurt çapında istihdam edilmek üzere genel başvurular alıyor.

Ülkemizde sigortacılık ve emeklilik sistemlerine farklı bir bakış açısı kazandıran ve müşterilerine sunduğu makul ücretli hizmetleri ile dikkatleri üzerine toplayan kurum, bünyesinde görev almak üzere tüm Türkiye ofisleri ve genel müdürlük bölümleri için personel alımları yapıyor.

Vakıf Emeklilik personel alımları kapsamında Genel başvuru açarak, her eğitim düzeyine hitap eden iş ilanı yayınlamaktadır. Kurumun amacı başvuruda bulunan adayların uygun bölge ve departmanlar için değerlendirilmesi ve nitelikleri taşıyan adayların başvuru sürecinin tamamlanmasıdır.  Uzun yıllardır ülkemizin dinamosu olarak hizmet veren Vakıfbank, bankacılık alanında hizmetlerinin yanı sıra emeklilik sistemi ile de ülkemizde kaliteli hizmet felsefesini benimsemiştir.

Özellikle bankacılık ve sigortacılık mezunu, işletme, iktisat, ekonomi, maliye, ve diğer iktisadi fakülteler mezunu adayların öncelikli değerlendirileceği Vakıf Emeklilik A.Ş personel alımları ülke genelini kapsamaktadır.

Bankacılık alanında kariyer hedefleyen kitle için aynı şartlar bankaların iştirakları konumunda olan emeklilik şirketleri içinde geçerlidir. Aynı düzeyde finansal bilgi ve beceriye sahip olarak kısa vadede kurum içerisinde gelişim gösterebilir ve uzun vadede kendinizi finans sektörü içerisinde farklı hedeflere ulaştırabilirsiniz.

Vakıfbank sene boyunca personel alımlarını nadiren yapan bankalar arasında yer alırken, Vakıf Emeklilik grubu ile kurum bünyesinde yerinizi alma şansını yakalayabilirsiniz.

 

Vakıf Emeklilik A.Ş Genel personel alımı başvuruları ve diğer bankacılık, sigortacılık iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-genel-basvuru-1054848

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.