Hesabında Yeterli Bakiyesi Olmayanlar İçin Odeabank Ek Hesap

0

Acil Nakit İhtiyaçları

Beklenmeyen anlarda acil nakit ihtiyacınıza çözüm üretmek için Odeabank ek hesap açarak nakit limitinizi oluşturabilirsiniz.

Odebank’a özel Bank’O Banka kartıyla birlikte bütün ATM’ler üzerinden hesabınıza erişim sağlayarak ek hesabınızın belirlenmiş olan limitini kullanabilirsiniz.

Faturalar

Fatura ödemeleri için de, Odeabank ek hesabınızı kullanmakta özgürsünüz. Ek hesabınızın bağlı olduğu hesaba, fatura ödemelerinizi bağlayarak otomatik olarak, fatura takip etmeden işlem yapabilirsiniz. Faturalarınız siz, hesabınızı bağladıktan sonra aylık periyotlar içerisinde düzenli olarak siz ödeme yapmış gibi ödenir.

Geciktirilmemesi Gereken Ödemeler

Geciktirmemeniz gereken para gönderim veya ödemelerinde nakit olarak karmaşa yaşamamak adına Ek hesap limitinizi kullanabilme şansına sahipsiniz. Kısa süreli olarak ulaşmanız gereken nakit miktarına limitinizden ulaştığınızda, sadece kullanmış olduğunuz gün kadar faiz oranıyla beraber geri ödersiniz.

Ne Kadar Faiz Öderim?

Ek hesap üzerinden limitinizi kullanmış olduğunuz gün kadar faizOdebank Ek hesapta işlemektedir. Limitinizden işlem yapıp aynı günde limiti kapattığınız takdirde 1 günlük faiz işlemiş olur. Yani limit kullanarak yapmış olduğunuz her işlem için en kısa süreli zaman dilimi olarak 1 günlük faiz işlemektedir.

OdeabankEk hesap limiti üzerinden;

500 TL’yi 1 gün kullanırsanız 0,81 TL,

1000TL’yi 2 gün kullanırsanızda 1,62 TL faiz miktarı ödersiniz.

İşleyiş

Odeabank ek hesabın işleyişi hesabınıza para girdiğinde, borç bakiyenizi otomatik olarak düşürme üzerinedir. Ek hesap limit miktarınızı şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

Ay içerisinde kullanmış olduğunuz kadar kredinin faizi, bir sonraki ayın ilk işgünü olarak hesaplanacak şekilde hesabınızdan otomatik işlem olarak çekilir. Faiz tutarını aynı ayın son işgününe kadar ödeyebilme olanağına sahipsiniz.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın