Anadolu Bank Düşük Faizli Tüketici Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyaçlarınıza Dur Demeyin

Anadolu Bank ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınıza dur demeyin. Eğitimden evliliğe kadar her türlü ihtiyacınız için Anadolu bank ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu kredide 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Bu ihtiyaç kredisinde müşterilerden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Yani örneğin 20 bin TL kredi için 100 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Anadolu bank ihtiyaç kredisinde faiz oranı eğer teminatlı tüketici kredi alırsanız 3 ila 36 vade arasında aynı kalan yüzde 1,35 kredi faizine sahip. Ayrıca eğer alacağınız kredi normal tüketici kredisi olursa yüzde 1,45 oranında kredi faizi uygulanacaktır. Hayat sigortası için ise kişinin yaşına ya da durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte 298,50 TL ücret alınmaktadır. Teminatlı tüketici kredisinde yıllık maliyet oranı yüzde 30,76 oranında olurken normal tüketici kredisinde bu oran yüzde 26,26 olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

 Anadolu Bank bu ihtiyaç kredisine başvuru için bazı belgeleri talep ediyor. Bunlar nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösterir belge ve diğer belgelerdir. Gelir durumunu gösteren belge ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest meslek çalışanları için vergi levhası emekli maaşı olanlar için hesap cüzdanı gibi belgeler istenmektedir. Anadolu Bank tarafından verilen bu krediye 18 yaşını doldurmuş ve aylık düzenli belgelendirilebilir geliri olan herkes başvurabiliyor. Kredi için gerçek kişilere hayat sigortası yapılmaktadır. Ayrıca kefil talep edilmektedir. Gerekli görülmesi halinde son 3 aya ait ikametgâh belgesi de talep edilmektedir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.