Ana SayfaKredilerAnadolu Bank Düşük Faizli Tüketici Kredisi

Anadolu Bank Düşük Faizli Tüketici Kredisi
A

-

İhtiyaçlarınıza Dur Demeyin

Anadolu Bank ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınıza dur demeyin. Eğitimden evliliğe kadar her türlü ihtiyacınız için Anadolu bank ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu kredide 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Bu ihtiyaç kredisinde müşterilerden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Yani örneğin 20 bin TL kredi için 100 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Anadolu bank ihtiyaç kredisinde faiz oranı eğer teminatlı tüketici kredi alırsanız 3 ila 36 vade arasında aynı kalan yüzde 1,35 kredi faizine sahip. Ayrıca eğer alacağınız kredi normal tüketici kredisi olursa yüzde 1,45 oranında kredi faizi uygulanacaktır. Hayat sigortası için ise kişinin yaşına ya da durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte 298,50 TL ücret alınmaktadır. Teminatlı tüketici kredisinde yıllık maliyet oranı yüzde 30,76 oranında olurken normal tüketici kredisinde bu oran yüzde 26,26 olmaktadır.

 Anadolu Bank bu ihtiyaç kredisine başvuru için bazı belgeleri talep ediyor. Bunlar nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösterir belge ve diğer belgelerdir. Gelir durumunu gösteren belge ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest meslek çalışanları için vergi levhası emekli maaşı olanlar için hesap cüzdanı gibi belgeler istenmektedir. Anadolu Bank tarafından verilen bu krediye 18 yaşını doldurmuş ve aylık düzenli belgelendirilebilir geliri olan herkes başvurabiliyor. Kredi için gerçek kişilere hayat sigortası yapılmaktadır. Ayrıca kefil talep edilmektedir. Gerekli görülmesi halinde son 3 aya ait ikametgâh belgesi de talep edilmektedir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol