Ana SayfaKredilerFinansbank Düşük Faizli KOBİ Kredisi

Finansbank Düşük Faizli KOBİ Kredisi
F

-

Aynı Gün İçinde 50 Bin TL’ye Kadar Kredi

Finansbank KOBİ kredisi ile küçük işletmeler için çok cazip bir teklif sunuyor. Aynı gün içinde 50 bin TL’ye kadar kolayca kredi alabiliyorsunuz. Hızlı başvuru imkânı ve çok hızlı ön onay süreci sayesinde bekleme sürenizi çok kısaltacaksınız. Çok cazip faiz oranlarına sahip KOBİ kredileri ile sizde iletmenizin acil ihtiyaçlarını kolayca giderebilirsiniz. Bu krediye başvurmak için yapmanız gereken ise TC kimlik numaranızı telefonunuzun SMS kısmına yazmak ve 7646 numarasına SMS olarak göndermenizdir. Kredinizin ön onay süreci size hızlıca bildirilecektir. Ardından en kısa süre içerisinde gerekli belgeleri temin ederek en yakın Finans Bank şubesine uğrayabilir ve kalan kredi başvuru işleminizi tamamladıktan sonra KOBİ kredinizi kullanabilirsiniz.

KOBİ Para Cepte

Finans Bank düzenlediği bu kampanyada bazı sınırlamalar yapmış. Bunlardan birisi resmi cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan işletmelerin bu KOBİ kredisine başvuruları alınıyor. Bu krediye başvurabilmek için firma sahibi olmanız ya da firmada ortak olmanız ve kredi talebini kendi TC kimlik numaranız üzerinden yapmanız gerekiyor. Eğer bu koşullara uymazsanız kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıyor. SMS ile yapacağınız başvuruda onay almanız halinde kesin kredi alamıyorsunuz. Banka şubesinde yapılacak onay süreci sonrasında size kredi verilip verilmeyeceğine karar veriliyor. Eğer gerekli belgeleri tamamlamış ve zamanında başvurunuzu yapmışsanız krediniz onaylanırsa aynı gün içinde hesabınıza geçiyor. Bu kredi için şahıs firmalarından kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi ve esnaf sicil kayıt beyannamesi ya da oda kayıt belgesi talep ediliyor. Limited ve anonim şirketler için ise farklı belgeler gerekiyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol